Gronkiewicz-Waltz nie stawiła się w sądzie. Śpiewak: Czuje się jak nadzwyczajna kasta

| Aktualizacja:

Hanna Gronkiewicz-Waltz nie stawiła się w czwartek na rozprawie w Sądzie Okręgowym w Warszawie, gdzie została wezwana jako świadek w sprawie o ochronę dóbr osobistych wytoczonej przez b. wiceprezydenta stolicy Jacka Wojciechowicza Janowi Śpiewakowi, działaczowi miejskiemu. Sąd zdecydował o odroczeniu rozprawy do 24 października.

wróć do artykułu
  • ~Co jak co.
    (2019-04-27 09:54)
    Co jak co. Z tego i owego by wynikało że są osoby nadzwyczajne, których stawianie w sądzie nie obowiązuje .
  • ~obywatel jm
    (2019-04-26 20:21)
    Nie stawia się na wezwania ,bo nie chce się jej ruszać.Dać jej ze stu muzułmanów ,może będzie bardziej ruchliwsza.
  • ~J.B.
    (2019-04-25 22:57)
    To przyklad dla mlodziezy polskiej i studentow prawa jak .sie lekcewazy panstwo,Sejm wybrany przez narod.Kompletny brak respektu dla komisji sejmowwej to jakby proba nawolywania do anarchi i puczu.Wstyd dla Prof.prawa,Wstyd dla PO i Tuska-to jego szkola
  • ~!!!!!!!!!!!!!
    (2019-04-25 20:57)
    Puknij tym młotkiem choć raz ...żeby został jakiś ślad.....
  • ~Kaczmarski
    (2019-04-25 20:51)
    A śpiewak ciągle był sa a am
  • ~Popula i Socjał
    (2019-04-25 20:24)
    Ciekawe, kiedy prezes opcji pedo-kato TW Gnom będzie zeznawał w sprawie Srebrnej. Przy tym sPiSkującym pararządzie chyba nigdy. TW Żebro Adama go ochroni.
  • ~Buzdygan
    (2019-04-25 19:59)
    Jaśko, dejze se spokój. Nadzwyczajna kasta to obecne koryto.
  • ~ka-ac
    (2019-04-25 19:45)
    Pani sędzia ograniczyła się jedynie do "koleżeńskiej" przygany. Wynika z tego, że madonna z bufetu wiedziała wcześniej o terminie rozprawy. Kto inny zostałby ukarany grzywną, ale, jak wiadomo, kruk krukowi.... I teraz wszyscy mają czekać do października...a sprawa jak się zakończy za 10 lat to będzie dobrze.... Slogan "wolne sądy" jest chyba paradoksalnie niezwykle trafny.
  • ~ziutek
    (2019-04-25 19:07)
    PO=lactwo w akcji ośmieszania Polski, POgonić tę PO .. E BANĄ nadzwyczajną POstkomunistyczną kastę profesurkuf praw wszelakich !!!!!
  • ~ula
    (2019-04-25 18:50)
    Śpiewak - brakuje ci wazeliny? To może ci wiaderko podrzucę.
  • ~gorszy sort
    (2019-04-25 18:45)
    Była zajęta w bufecie!
  • ~W
    (2019-04-25 18:41)
    I pomyslec ze takie cos jest profesorem I niby naucza przyszlych prawnikow na lewackim Uniwersytecie Warszawskim. Jest pewna ze specjalna kasta ja ochroni I chyba sie nie myli. Swoj swojego chroni - jest to stara dewiza PZPR I Totalnej Targowicy.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-04-25 17:54)
    POlszewiczkie w dybach dostarczyć za mnogą przekrętow i niech ta POsiedzi na co zasł€żyła przez te kilkanascie LATEK lub kilkadziesiąt i Kamieniczki SKASOWAĆ

Może zainteresować Cię też: