Kto kupuje luksusowe nieruchomości? Mężczyzna, 46 lat, mieszka w mieście lub na jego obrzeżach... RAPORT

| Aktualizacja:

Sprzedaż apartamentów klasy premium rośnie w ostatnim czasie w dwucyfrowym tempie. Polacy kupują coraz więcej luksusowych apartamentów, a ich przeciętna wartość również zwiększyła się o 10 proc. (wg szacunków Poland Sotheby's International Realty opartych na danych Cenatorium). Kto kupuje takie nieruchomości?

wróć do artykułu
  • ~sprywatyzuj sobie ciech
    (2018-05-29 12:40)
    hahaha nie jesteśmy narodem miliarderów. NIE JESTEŚMY BO CIĄGLE NAS GRABIĄ DO ZERA ABSOLUTNEGO. MY JAKO NARÓD TEN ZWYKŁY NIE DOŚĆ, ŻE GRABIONY OD SETEK LAT PRZEZ ARYSTOKRACJĘ, FABRYKANTÓW, ZABORCÓW TO JESZCZE MUSI PŁACIĆ ICH I WŁADZY DŁUGI. DZIŚ KOLEJNI SOLIDARNI WŁADCY ZAGRABILI, ROZDALI, ROZPRZEDALI KLUCZYKOM, GANGSTEROM BANDZIOROM CAŁY MAJĄTEK JAKI WYPRACOWANO W PRL A MIAŁO BYĆ SPRAWIEDLIWIE PODZIELONE TRANSFORMACJĄ WŁASNOŚCIOWĄ. SOLIDARNA ŚMIETANKA CZYLI AGENTURA IMPERIALISTÓW UWŁASZCZYŁA SIĘ NA PRACY NARODU, MA KOMINOWE PŁACE, SAMORZĄDOWCY TO NIEMAL SAME AFERY PRYWATYZACYJNE CO WYCHODZI I PRZY SERII PODPALEŃ SKŁADOWISK. TO MAJĄ KASĘ NA APARTAMENTY ZA MILIONY. KLUCZYKI GANGSTERZY, BANDZIORY JEŚLI NIE NA ZAROBEK TO MAJĄ GDZIEŚ TAKĄ TANIOCHĘ. ONI KUPUJĄ WILLE ZA SET MILIONÓW I CAŁE APARTAMENTOWCE. JAK SIĘ DOSTAŁO MAJĄTEK SUWERENA MILIARDY MILIARDÓW I MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA KAŻDEGO INTERESU TO I STAĆ NA WACIKI. A SUWEREN DALEJ HARUJE I FUNDUJE. GRUZIE SIĘ I KOPIE MIĘDZY SOBĄ W OBRONIE KORYTA SWOICH PANÓW !
  • ~Antoni
    (2018-06-01 10:43)
    Ja zdecydowałem się na zakup ładnej nieruchomości nad morzem w celu zarobkowania. To była świetna inwestycja, która powoli zaczyna się już zwracac. Kupiłem apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy, gdzie przyjeżdza tysiące turystów i jest duże zapotrzebowanie na wynajem. Wykorzystałem to i teraz mam świetny biznes.

Może zainteresować Cię też: