Macierewicz chce wyburzyć PKiN w Warszawie. "Tam powinna stać Kolumna Chwały z figurą Matki Boskiej"

| Aktualizacja:

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam podzielił się swoim nowym pomysłem – jest zdania, że Pałac Kultury i Nauki w Warszawie trzeba wyburzyć, a na jego miejscu postawić Kolumnę Chwały z figurą Matki Boskiej.

wróć do artykułu
  • ~dz i de k
    (2018-05-04 11:43)
    Zaczęli byście Antoni , cuś wreszcie budować zamiast burzyć . Mówię za siebie , mnie już się nie chce słuchać pańskich p i erduł. Mnie ten tzw. pałac nie przeszkadza .
  • ~Macior do Tworek
    (2018-05-04 20:19)
    Pałac Kultury to najludniejszy i funkcjonalny budynek w śródmieściu. Macior wyburzać może sobie wyburzyć najwyżej swoja wygódkę na działce.
  • ~Cały Naród Buduje Stolicę
    (2018-05-04 18:13)
    Jak kochasz PRL to przekaż dar serca na odnowienie Pałacu im. Józeja Stalina, Sala Kongresowa się już sypie, na remont pilnie trzeba 50 milionów, UE i totalna targowica deklarują dalszą pomoc
  • ~wjw
    (2018-05-04 11:35)
    Taniej będzie Maryję postawić w miejsce iglicy... Kiedy wreszcie tego pana wezmą pod opiekę odpowiedni medycy i to do zakładu zamkniętego ?
  • ~jestem za dobrą zmianą
    (2018-05-04 11:30)
    powinni całą W-wę zrównać z ziemią....stawiać tylko pomniki pisowskich bohaterów i świętych a Warszawiacy będą mieszkać w namiotach koło tych pomników...albo w ziemiankach...
  • ~Stary Wiarus
    (2018-05-04 11:28)
    Najlepiej następne muzeum dla pejsatych a Gliński jako brygadzista ochrony budowy, tak żeby miał jakąś fuchę.
  • ~Honorka
    (2018-05-04 18:41)
    A mnie pałac się podoba. Jest tam dużo różnych instytucji i jest to nasza historia, obojętnie czy dobrze kojarzona czy dla innych nie. Ale jest to kawał historii. A Antuś niech sobie burzy coś, co sam zbudował. Ale chyba ma nikłe osiągnięcia w budowaniu czegokolwiek. To jest wielki psuj. A w budowaniu pałacu Polacy mają duży udział. I każdy Polak w odpowiednim wieku w latach 50-tych płacił w szkole 2 zł m-cznie na stolicę. No to Antuś weź młot i idź burz to, coś zbudował, a od reszt wara. Czy jego nie można wywieź na wieczne wakacje do San Escobar.
  • ~Bolo
    (2018-05-04 17:18)
    Szczerze mowiac, to bym sie naprawde zdziwil, gdyby nagle powiedzial cos do rzeczy
  • ~ryszard1955
    (2018-05-04 18:30)
    Kto zapłaci za zburzenie "pałacu" i wywóz, z centrum Warszawy tysięcy ton betonu? Kto zapłaci za nowe siedziby instytucji, które tam się znajdują? Premier Morawiecki musiałby chyba "uszczelniać VAT" przez kolejne 100 lat aby te pokryć koszty. Politycy bardzo łatwo wydają cudze pieniądze!
  • ~Lekarz Psychiatra
    (2018-05-04 11:35)
    Jestem jak najbardziej za tym,ale niech patrioci zrobia to za własne pieniadze,ewentualnie pod warunkiem,że na miejscu pałacu postawimy statuę wariata z logo Szpitala Psychiatrycznego w Tworkach.
  • ~fizolof
    (2018-05-04 11:52)
    Mało mnie obchodzi co on gada, dużo bardziej zajmuje mnie PO CO on to gada...
  • ~Jazgot pisuarski
    (2018-05-04 12:22)
    Panie ANTKU ! Trudno mi się z panem zgodzić co wspólnego ze 100 leciem ma najczcigodniejsza z matek ,to luzie pana pokroju zgotowali los naszym dziadom .Dlatego na solidnym postumencie (może być obecny spod pałacu) powinna stanąć postać ,która zwróciła Polsce wolność czyli pan Lech Kaczyński w otoczeniu wyklętych ,dla pana należy przewidzieć poczesne miejsce ( za ucieczkę ze Smoleńska i przywrócenie wyklętych ) Jarka postawimy na Kolumnie Zygmunta ,niech ma !
  • ~Biskup Baleron
    (2018-05-04 13:42)
    Postawić tam kolumnę Cesarza Jarosława I Wielkiego. A ciemny lud ma się przed nią modlić!
  • ~To jest oszust,klamca.Samolocik ?
    (2018-05-04 12:09)
    Dobrze skad on wzial ta matke boza,Bog jest wedlug Biblii Bogiem,ktory stworzyl wszechswiat i nas ludzi na podobienstwo swoje.Ewa jest nasza pierwsza matka w tym, ziemska matka wedlug ciala Pana Jezusa Chrystusa,ktory poddany byl calkowicie swemu i naszemu Ojcu Swietemu Bogu.Bog ma imie Jahwe.Ojcze nasz !.Jezus Chrystus sie do Niego modlil !.
  • ~partia piSS dzieli
    (2018-05-04 12:18)
    W Rzeszowie jest taki pomnik o specyficznym ludowym przydomku. Proponuje W-wie meska anlogie z glowka Icka Singera.
  • ~Teten
    (2018-05-04 14:10)
    Czy to prima aprilis? Co ten odsuniety od koryta ma jeszcze do powiedzenia ?
  • ~miksa
    (2018-05-04 13:13)
    zamilcz człeku i wstydu sobie oszczędź
  • ~wk
    (2018-05-04 13:48)
    Czy ten człowiek jest zdrowy , chyba nie
  • ~Egito
    (2018-05-04 14:13)
    W antysemickie Polsce chce postawic pomnik Zy...dow..ce? I do tego nieochrzczonej?
  • ~Dark
    (2018-05-04 12:51)
    Proponuję Szpital Psychiatryczny zamiast PKIN dla Macierweicza i kolegów z PiS :)

Może zainteresować Cię też: