"Rz": przekręt na kuratora. Precedensowe śledztwo - sędziowie dopuścili się zaniedbań?

Wrocławska Prokuratura Regionalna bada, czy dwaj sędziowie dopuścili się zaniedbań, ustanawiając kuratorów dla właścicieli i spadkobierców nieruchomości przy ul. Puławskiej 141 w Warszawie. Osoby te w chwili wydania decyzji miałyby ponad 100 lat - pisze wtorkowa "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~bielszy niż biały
    (2018-04-03 07:06)
    skoro są sędziowie którzy potrafią ukraść 50 zł w miejscu publicznym to są i tacy którzy przytulą kilkadziesiąt tysięcy zł w zaciszu gabinetu
  • ~babazwozu
    (2018-04-03 07:40)
    Sąd Najwyższy ich uniewinni,a Gazeta Wyborcza rozgrzeszy.Oczywiście-w imię walki o demokrację,która jest zagrożona.
  • ~starzec z gór
    (2018-04-03 07:44)
    Myślozbrodnia pisowskiej prokuratury dotykająca najwyższej kasty to polityczna zemsta PIS-u i zamach na demokrację, BUHAHA!
  • ~z.
    (2018-04-03 08:52)
    Toz to skandal ! Jak wogole mozna myslec, ze sedziowie mogli sie tak zachowac. Przeciez to nadzwyczajna kasta krysztalowych ludzi.
  • ~Ajronek
    (2018-04-03 09:26)
    Wydalć z zawodu z zakazem pracy w korporacjach prawniczych. To jedyna kara za takie zaniedbanie, ci ludzie są niegodni.
  • ~JMK
    (2018-04-03 09:34)
    Tak to działała i działa nadal nadzwyczajna Iustitia..
  • ~jaro121
    (2018-04-03 14:13)
    Ta grupa spoleczna jest cala zainfekowana korupcja. Jedni bardziej sa zakazeni , inni mniej.Historia potwierdzi ze tylko dzieki szybkiej i zdecydowanej postawie PiS nie doszlo do pandemii.
  • ~andre
    (2018-04-03 19:36)
    Bije się w sędziów jak w bęben[ być może i słusznie] ale dlaczego nie podaje się do publicznej wiadomości jaka to kancelaria prawna przedstawiła SĄDOWI sfałszowane dokumenty.Dlaczego ci panowie nie siedzą w areszcie za fałszerstwo.ZIOBRO bierz się do roboty ,najwyższy czas.
  • ~ewa koby
    (2018-04-03 20:22)
    ewa koby trzeba zrobic monitoring bogactwa wszystkich sedziow i ich powiazan adm !!! ze sprawami ktore prowadzili 90% to przekret na ich bogactwo juz jako dziecko wiem jak zmarl mojej kolezanki ojciec to sedzia za bezcen kupil w strategicznym punkcie cala kamienice zeby szybko wyplacic innych spadkobiercow za bezcen!!!gorzej bylo z moim ojcem to podstawia sie cala partia ex komunistyczna dzialaczki maja wysmienite !biora kredyty na klienta konfliktu ile sie da!!!
  • ~dyndyn
    (2018-04-03 21:48)
    DODAJ KOMENTARZ - Po co? przeciez i tak puszczacie tylko własne.
  • ~z
    (2018-04-06 07:23)
    Na kazdym kroku sedziowie udowadniaja ze przekrety wsrod nich sa na porzadku dziennym. Nie ma zadnych watpliwosci.