Przecinek zamiast średnika zmienił sens rozporządzenia. Domu blisko lasu dalej nie zbudujesz

| Aktualizacja:

Rząd obiecywał, że umożliwi budowanie domów jednorodzinnych w bezpośredniej bliskości lasu. Ktoś zmienił jednak znaki interpunkcyjne w treści nowelizacji i... wszystko będzie po staremu.

wróć do artykułu
  • ~gajowy
    (2018-03-26 22:10)
    pamietam , panie, jak te z platformy obywatelskiej pazerne fagasy chcialy sprywatyzowac i rozgrabic nasze polskie lasy.
  • ~De
    (2018-03-26 20:55)
    Kto widział pożar lasów w Portugalii i płonące budynki zrozumiał a jak dalej nie kuma to na Youtube pożar w Santa Barbara masakra
  • ~Obywatel
    (2018-03-26 21:26)
    Jak zwykle PiSowskie dziadowskie ustawy pisane przez dziadów.
  • ~misia
    (2018-03-26 20:38)
    lub czasopisma, leśniki zablokowali i tyle
  • ~Nan
    (2018-03-26 23:41)
    Trolownia szczeka 😂😂😂😂
  • ~utylizator styropianu
    (2018-03-27 08:21)
    Powinni powołać "komisję śledczą", aby znaleźć winnego tej zmiany !!! Przypomina mi ta sytuacja sprawę byłej "ministry" A.Jakubowskiej, która też pozmieniała i została za to ukarana. (Gazety lub czasopisma)
  • ~Myśliwy z dziada pradziada
    (2018-03-27 09:54)
    Dom blisko lasu może mieć jeden osobnik mieszkający w Wesołej, reszta won!
  • ~www
    (2018-03-27 10:10)
    Artykul powinien sie zaczynac of slow eksperta na koncu. Wykladnia jezykowa (przecinek czy srednik?) jest najczesciej stosowana przez urzędników-nieprawników, dlatego dostajemy szału gdy słyszymy absurdy prawne. Tyle że ci urzędnicy nie mają racji - i cały ten artykuł też. Zmiana średnika na przecinek może mieć znaczenie tylko dla prawnych analfabetów, którzy nie rozumieją (lub udają że nie rozumieją) intencji przepisu i kontekstu (systemu). Tak prawo nie działa! Treść tych dwóch zdań jasno wskazuje że chodzi o dwie rozdzielne sytuacje - jedna że granica lasu jest na mojej działce a druga że jest na cudzej, przecież nie może być jednocześnie na obu! Nie utrwalajcie kretynizmu urzędników - zapytajcie prawnika (najlepiej nie zaocznego)!
  • ~qwe
    (2018-03-27 08:18)
    nowe "lub czasopisma" ?
  • ~Mini Strand
    (2018-03-27 11:38)
    I BARDZO DOBRZE!
  • ~Bobo
    (2018-03-27 16:02)
    A Jakubowska została skazana.

Może zainteresować Cię też: