Metoda "na reaktywowaną spółkę". Miliarderzy staną przed komisją

Prokuratura pracuje pełną parą, a do gry włącza się organ kierowany przez ministra Patryka Jakiego. To reakcja na doniesienia DGP o przejęciu kilkudziesięciu hektarów gruntu w Warszawie metodą "na reaktywowaną spółkę".

wróć do artykułu
  • ~ewa koby
    (2018-03-08 00:13)
    ewa koby nie ma opcji dla aple zbrodniarze okradna cciee z kazdego zddieccuia ----mafia industry
  • ~Mareks
    (2017-12-29 00:28)
    czyli w sądzie można przedstawić byle co a sędzia uzna to za wiarygodny dokument ,tak samo w urzędzie ,nikt tego nie sprawdza,bo nie musi
  • ~OrganKradzieży10Tys.
    (2017-12-28 20:29)
    Zajmie się organ żarcia posiłków Patryka Jakiego za 10 tys. każdy za każdą taką łaskawość dodatkową. Ten dodatek jest nam niezbędny!
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-28 20:07)
    "Najwyraźniej też materiał nie był wystarczająco precyzyjny. Dlatego też pana Jakubasa za to oraz nieprzyjemności z tym związane przepraszam." ... ministerzyna Jaki - też przeprosi pana Jakubasa? Za, co ten pisi hunwejbin się nie weźmie - to ********* Wyjątkowy nieudacznik.
  • ~Duch
    (2017-12-28 18:05)
    ZMP owiec w akcji,Skąd my to znamy i pamiętamy
  • ~prorok
    (2017-12-28 12:49)
    rysiek na pal ,! powinien być nabity !!! .....oczywiście koszerny ! szalom wasza mać ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
  • ~karuzela
    (2017-12-28 11:55)
    W przeciągu niespełna miesiąca zmarło dwóch znanych prawników. Czy przekroczenie sześćdziesiątki było naturalna "wizytówką" na takie zejście?
  • ~Advocatus diaboli
    (2017-12-28 11:53)
    Jakie kompetencje prawene ma ten byle-jaki?! Nie rozumiem jak można "odkręcać" taskie prawne zaszłości sprzed lat! No chyba, że sam ustanowi takie prawo!
  • ~się pytam
    (2017-12-28 11:34)
    A kiedy miliarderzy odpowiedzą za przekręty przy komputeryzacji ZUS?
  • ~Cyklon_Icek
    (2017-12-28 10:01)
    Sprawa jest bardziej złożona, pośród akcji które utraciły ważność (z powodu wypłaty odszkodowania lub z powodu zarejestrowania (?) do wypłaty odszkodowania (co wcale nie jest prawnie potwierdzone) znajdują się także akcje ważne o takim samym wyglądzie z tej samej emisji za pomocą których można reaktywować spółkę. Akcje w tym te ważne do dziś można kupić bo są sprzedawane kolekcjonerom (na przykład na allegro -kolekcje dział 1054) ze względu na niemożność uzyskania odszkodowania lub na nieopłacalność wystąpienia z roszczeniem gdyż stanowią na przykład w skrajnych przypadkach 1:1 000 000 udziałów. Najdziwniejsze jest to że w Warszawie i nie tylko za na przykład 5% akcji w tym 0.3% dobrych można było po reaktywacji odzyskać całą spółkę.
  • ~Fryzjer
    (2017-12-28 09:33)
    Tylko pejsow mu brak.
  • ~ziemianin
    (2017-12-28 09:15)
    oni sie tak zakrecili malo tego oni mysla ze sa zbawcami tylko niech nie zapominaja kto rzadzil warszawa jak zaczeto przekrety wdrarzac w zycie czyli od ********* dziadu tylko hgw ich kreci ale licze na pania prezydent ze sie nieda tak ponizac
  • ~Biskup
    (2017-12-28 06:52)
    A kiedy komisja do spraw Komisji mAJATKOWEJ kOSCIOŁA kATOLICKIEGO W pOLSCE.tAM UKRADZIONO NIERUCHMOSCI ZALEDWIE NA KILKASET MILIONÓW.
  • ~Medix
    (2017-12-28 01:15)
    Przychodzi facet do lekarza. - Panie doktorze, mowi, codziennie wstaje o siódmej i od razu sikam jak z cebra, potem ogromna kupa, mało co mnie nie rozerwie, potem znowu strasznie sikam, potem znowu kupa i tak na okragło aż do ósmej! A o ósmej znowu wszystko jest normalnie - nie chce mi sie ani sikac, ani nie robie kupy! Co mi pan radzi? Lekarz gładzi w zadumie brode i zastanawia sie czas jakis, wreszcie drapie się po łysinie, a potem mówi: - Wie pan - najlepszy sposób, jaki mi przychodzi do głowy, to taki, żeby pan wstawał o ósmej!!!
  • ~ A oto, co sam Tusk ma nam do powiedzenia
    (2017-12-28 01:13)
    Z archiwum Towarzysza Szmaciaka2013-12-21 05:28 w temacie: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> "Proszę państwa, jednym z najważniejszych zadań, jeśli wrócimy ponownie do słowa ˝zaufanie˝, jest odbudowa zaufania obywateli do władzy. Dlaczego to zaufanie legło w gruzach? Bo chyba tak można powiedzieć o tym, co dzisiaj obywatel czuje do władzy. Może dlatego, że instytucje władzy publicznej w ostatnich latach nie potrafiły przekonać swoich obywateli, że działają na ich rzecz i że ludzie reprezentujący władzę publiczną każdego szczebla działają bezinteresownie po to, aby służyć swoim rodakom, obywatelom. Nie oszukujmy się, dzisiaj w Polsce mało kto wierzy w to, że politycy idą do władzy, do parlamentu, do samorządu po to, aby bezinteresownie służyć Polakom i Polsce." A niedawno na konferencji prasowej w sprawie Amber Gold uzupełnił te swoje wypowiedzi niezwykle szczerze i bez owijania w strusie pióra: "Proszę państwa! Z całą odpowiedzialnością za swoje słowa muszę oświadczyć, że nie każde oszustwo jest przestępstwem! Dlatego - chociaż ja prawie zawsze kłamię, a moi ludzie prawie zawsze kradną - nie można ani mnie, ani ich pociągnąć za to do odpowiedzialności karnej ani nawet karno-skarbowej, bo jako nadzorca wszystkich spółek z udziałem skarbu państwa, od których klucze noszę w tej oto kieszeni, jestem waszym narodowym skarbem! Powiem wprost i użyję słów zrozumiałych dla wszystkich zwykłych ludzi: - jestem takim - wicie, rozumicie - kaszubskim bursztynem oprawnym w złoto, czyli trafnie nadano mi przydomek Amber Gold"
  • ~Miliarderzy - skąd się wzięli?!
    (2017-12-28 01:08)
    Pierwszy ukradziony wedle recepty J.K.Bieleckiego MILION - to byl tylko taki rodzaj pierwszego "grantu" dla spoconych z przejecia i napalonych na latwy szmal cwaniaczkow i kombinatorow! Grantu przyznanego sobie przez nich dla sfinansowania i przeprowadzenia kombinacji na zupelnie inną skalę, a mianowicie opracowania i wdrożenia metody na to, "jak ukrasc pierwszy MILIARD"! I to jest już teraz stary wyprobowany "polski patent"! Potem już poszlo im jak po masle i dzisiaj "oni" mają już SETKI UKRADZIONYCH NAM MILIARDOW!!! A naiwni Polacy - w tradycyjnym polskim uleglym i niemym uwielbieniu, szacunku i podziwie dla "profesorow", "prezydentow" i "premierow" - pokornie przyznawali złodziejom coraz to nowe granty, szczodrze patronowali tej naukowej dzialalności i uprawiali ten swój niezrozumialy żarliwy kult "narodowych" patronów takich jak św. Miro, św. Rycho, św. Zbycho, św. Bul, św. Bąk i św. Grzech! To już lepiej było przez te wszystkie lata wedle uznania dawać na tacę!
  • ~Madame Nikita
    (2017-12-28 01:04)
    Panu Jakiemu życzę wszystkiego najleopszego w nadchodzącym roku - no i przede wszystkim, żeby nie odwiedził go Seryjny Victor Cleaner!
  • ~Rychu
    (2017-12-27 23:42)
    Mam nadzieję, że po zakończeniu badań prawidłowości zwrotów kamienic i działek w Warszawie i innych miastach, oraz ukaraniu winnych, Pan Jaki weźmie się za badanie korupcyjnego działania komisji majątkowej, zwracającej nieruchomości Kościołowi.
  • ~Filip
    (2017-12-27 23:34)
    Szkoda, ze tak późno ujawnia się przekręty pokomunistycznych kombinatorów. A co PO zrobiło aby zatrzymań to okradanie Polski?
  • ~hahahaha
    (2017-12-27 23:00)
    Sól ziemi solidarnej przestępcami ? NIEMOŻLIWE !!! to sami najznamienitsze warchoły z solidarnych warchołów. To jak ci robolu, co żeś obalił PRL i władzę ludu dla swoich panów i władców ? Fajnie ci jest bo nadal się żresz między sobą o koryto dla nich. A kto zrobił tych bandziorów miliarderami ? TY, suweren !!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: