Apartament dla seniora? Sprzątanie, wyżywienie i asystent w cenie

| Aktualizacja:

Sprzątanie, wyżywienie, pranie, ale także asystent, który umówi wizyty u lekarza i rehabilitację - to wszystko jest w cenie. Pod Warszawą powstała osiedle apartamentów dla seniorów.

wróć do artykułu
  • ~pikuś
    (2016-07-25 12:22)
    Kogo będzie stać na taki luksus? Bogaty zapewni sobie opiekę we własnym domu. Jaj sobie robią z ludzi?
  • ~m-53
    (2016-07-25 12:37)
    ceny zaczynają się od 4500. To znaczy, że realnie bez 6000 nie podejdziesz.
  • ~mariola
    (2016-07-25 12:41)
    Cena bardzo wysoka ale moze to ze wzgledu na lokalizacje - pod W-wa wszystko drozsze. Idea fajna, licze ze powstana kolejne takie miejsca w rozsadniejszej cenie choc nie mozna udawac ze bardzo wielu starszych osob na to stac nie bedzie.
  • ~pamiętliwy
    (2016-07-25 12:51)
    Kiszczak i Jaruzelski już nie skorzystają.
  • ~siostra
    (2016-07-25 13:19)
    ... wtych apartamentach to może hanka bufetowa. kijewski, halicki, niesiołek, tusek , komurski ....?????
  • ~Mam pytanie
    (2016-07-25 14:22)
    Czy pomoc mastubarcyjna tez jest wliczona?
  • ~Stiff
    (2016-07-25 21:31)
    4500 zł miesięcznie ,to albo głupota albo świadoma prowokacja
  • ~xxxx
    (2016-07-26 09:10)
    To jest doskonały pomysł , tylko ceny nie na polskie emerytury niestety
  • ~LAS
    (2016-07-26 20:17)
    Pomysł jest doskonały. Prawdopodobnie tylko osoby z zagranicznymi emeryturami będą mogły mieszkać w tych apartamentach. Temat starości jest bardzo trudny. Są dwa rodzaje emerytów: jedni umierają szybko, inni żyją długo. Ci, którzy mają silne organizmy często pozostają samodzielni przez wiele lat. Inni są słabsi i potrzebują stałej opieki przez 10 - 20 ostatnich lat życia. Jeżeli dzieci nie mogą zaopiekować się rodzicami to pozostaje tylko rządowy dom opieki lub prywatny dom seniora. Starość jest bardzo kosztowna. Dlatego warto się do niej przygotować kiedy się jest jeszcze stosunkowo młodym i zdrowym.
  • ~ghjk
    (2016-07-27 11:54)
    Za 2 tys/ miesiecznie ma sie szczesliwa Ukrainke na 24/7, wahadlowo z druga. 2 tys na utrzymanie. 2 tys zostaja w kieszeni.
  • ~watra
    (2016-08-05 14:48)
    Czy ktos wie w jakiej lozy masonskiej jest były aktor Jerzy S.?