100 dni w budownictwie. "Polacy wpadli w pułapkę własności i kredytów"

| Aktualizacja:

W Ministerstwie Transportu i Budownictwa trwają prace nad nowym programem mieszkaniowym. Wiceminister Kazimierz Smoliński odpowiedzialny za tę sferę, podsumował sto dni swojej pracy w resorcie.

wróć do artykułu
 • ~Detrytus
  (2016-02-27 09:33)
  Pan specjalista z PiSu nie wie o czym mówi. Zawsze lepiej mieć swoje niż pożyczać. MDM jest dobrym programem, wymysł PiS to kolejny bubel. Obecnie zakup mieszkania np w Rybniku, rynek wtórny, 60-70metrow rata kredytu jest mniejsza o około 150 zł niż kwota za wynajęcie mieszkania. Kłamcy z PiSu nie mają kalkulatorów albo nie wiedzą jak ich używać.
 • ~Al to
  (2016-02-27 17:48)
  Pytanie - zagadka: Lepiej płacić 1000zł za wynajem czy 1000zł raty za swoje mieszkanko? W pierwszym przypadku nic z wpłat nie mamy, w drugim coraz bliżej pełnej własności.
 • ~Artur
  (2016-04-01 14:59)
  Z jednej strony ten kredyt to jakiegoś rodzaju zniewolenie, a z drugiej strony jest to rozsądniejsze rozwiązanie niż opłacanie wynajmowanego mieszkania (które jest niepewne) - zwłaszcza że tutaj ceny coraz bardziej są wygórowane, a zwłaszcza w dużych miastach. Lepiej mieć własne mieszkanko. Ja niedawno kupiłem z pomocą wrocławskiego pośrednika nieruchomości Verso - bardzo dobrą firmę, która doradza i świadczy usługę na zaskakująco wysokim poziomie.

Może zainteresować Cię też: