Tabloid posłał drona nad willę Sikorskiego w Chobielinie. Będzie proces

| Aktualizacja:

Szef MSZ skarży Fakt za nagrania dokonane kamerą umieszczoną na dronie. Dziennik na początku miesiąca opublikował materiał wideo, na którym z lotu ptaka widać posiadłość Radosława Sikorskiego.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio 13 & Nadredaktor POczytnej
    (2014-07-14 17:47)
    Będzie proces , a adwokatem będzie koń który mówi . Banda zdrajców i dorobkiewiczów .
  • ~sdg
    (2014-07-14 21:16)
    bez sensu co za frajer a google tez poda do sadu przeciez tam sa lepsze foty
  • ~hobel
    (2014-07-14 19:29)
    jakos w chobelinie na mszy niedzielnej jego i jego rodziny nie uswiadczysz, ciekawe dlaczego ?
  • ~robi to?
    (2014-07-14 20:58)
    A co boi się, że są foty jak np. leje dzieci, albo żonę?
  • ~Bibilijny
    (2014-07-14 21:00)
    na patrzcie taki dworek tylko za 16 tys pensji miesięcznej brutto. jak on to robi ?
  • ~QW
    (2014-07-14 19:48)
    na moim domem latają latawce, które puszcza dziecko sąsiada, POnadto samoloty prywatne, samoloty rejsowe LOT, samoloty rejsowe wielu krajów świata, Najważniejsze, na orbicie geostacjonarnej lata zaprzyjaźniony satelita komunikacyjny, którego urządzenia optyczne są w stanie zarejestrować którą stronę GW czyta ten co chce wyrżnąć watahę!
  • ~r46
    (2014-07-14 19:36)
    Piszę drugi raz bo za pierwszym nie wyszło.Czy już pan panie ministrze wykupił jedną z dwóch części tej wsi na której stoi pona posiadłość ?
  • ~WAW
    (2014-07-14 20:18)
    ~hobel2014-07-14 19:29

    jakos w chobelinie na mszy niedzielnej jego i jego rodziny nie uswiadczysz, ciekawe dlaczego ?
    ---

    BO SA INTELIGENTNI..?
  • ~tomek
    (2014-07-14 20:53)
    to kelnerzy chcieli zobaczyc jak sie robi laske (łaske) , nagrania juz wysłali do Eurowizji, a teraz po tak obiecujacych zapowiedziach chca miec faworyta w konkursie na targach erotycznych trzymamy kcuki za was towarzyszu ministrze!
  • ~ZbyszekD
    (2014-07-14 20:33)
    QW2014-07-14 19:48 bo ty nie wykupiłeś przestrzeni nad swoim domem, a pan minister tak, nie wiem czy to prawda, ale sąsiedzi mówią, że aż do księżyca, to przy okazji kiedyś będzie miał pałac na księżycu. Jest nadzieja, że już na zawsze tam zostanie jako nasz ambasador.
  • ~Kaka
    (2014-07-15 11:15)
    Takie szmatławe gazety jak Fakty ,SE , ich internetowe wydanie - bo nie kupuje dla mnie nie istnieją , tam niczego mądrego nie ma.
  • ~WSTYDZA SIE MAJATKU
    (2014-07-15 03:09)
    RADEK CO WSTYDZISZ SIE MAJATKU KTORY ZGROMADZILES JAKO MATURZYSTA? ALBO NA POSADZIE PANSTWOWEJ ZA 14 TYSIECY? NAPEWNO TO NIE ZONKI JABLONKI BO JUZ STAL JAK ZJECHALA DO PRL-U I PISZE O GULAGU, KTOREGO NIKT JUZ NIE CZYTA. A DZIECI TO DO EATON WYSLALISCIE? SKAD TY NA TO WSZYSTKO BIERZESZ?
    A NAWET WIOSKE CHCESZ MIEC A TY NIE MASZ DOBREGO POCHODZENIA OPROCZ PRL-OWSKIEGO I DO TEGO URZEDNICZEGO.
  • ~user
    (2014-07-15 07:52)
    wyjątkowo snobistyczna filosemicka gnida za cudzą kaskę !
  • ~zdradek
    (2014-07-15 08:41)
    Przestańcie pisać o tym debilu .
  • ~laskarz
    (2014-07-15 08:44)
    Ma tam w organach 460 fletów , może ćwiczyć robienie łaski .
  • ~-
    (2014-07-15 08:55)
    Mam nadzieję ,że nie zobaczę już tego facecika w żadnym rządzie .
  • ~emka
    (2014-07-15 09:06)
    Czytam te "mądre" wpisy i zastanawiam się kto tu jest debilem.Dworek kupili jego rodzice,Pracował w Stanach w agencji rządowej ,był korespondentem wojenny w Afganistanie -to tyle do kretyna który się podpisał zdradek.Jego żona ma nagrodę Pulitzerai jet pisarką.A wy co umiecie więcej niż pisanie bredni
  • ~zdradek
    (2014-07-15 11:00)
    re Emka - mnie nie interesują jego dworki ,rodzina ani żona .Zobacz ,ze nie pisałem o tym .
  • ~taka laska
    (2014-07-15 12:09)
    Dobru chłop, tylko żeby nie robił tyle łaski .
  • ~czesiek
    (2014-07-15 11:18)
    Tak powinien mieszkać minister , nie koniecznie spraw zagranicznych ale jak ma prezentować Polskę to lepiej tak niż w walenkach na pustkowiu . Pisałem poprzednio a porównanie ministra z premierem któremu przemarza strop na forum to lekka przesada . Taki mamy klimat i trza o tym pamiętać , szczególnie w dniu wyborów .