Wyprzedają wioskę olimpijską w Soczi. Ale tylko wybranym

W Soczi rozpoczęła się sprzedaż kwater, w których mieszkali sportowcy z całego świata biorący udział w zimowych igrzyskach. Nie jest to jednak tak proste, jak by się mogło wydawać - specjalne preferencje przygotowano dla wojskowych i pracowników służb specjalnych.

wróć do artykułu
 • ~Konrad Wallenrod
  (2014-04-12 17:08)
  Radze wam sie zajac historia powstania USA tak z biegu zaczac od jednodolarowego banknotu zapoznac sie co przedstwiaja dwie pieczecie ?.Ciekawe jest to oko na szczycie piramidy dokladnie takie samo jak przed wejsciem do bunkra Hitlera w jego kwaterze w bylych Prusach.
 • ~pinokio
  (2014-04-03 19:27)
  wynika z tego ,ze budowal sponsora nie panstwo ,i ze chce sprzedac to coz w tym dziwnego.a tu jakies podchody dziennikarski ,ktore nic nie mowia.ale to tez znaczy ,ze nic nie bedzie stalo puste ,ktos bedzie to utrzymywal.
 • ~a co maja z tym zrobic/
  (2014-04-03 15:16)
  Zawsze jest ktos wybrany do roznych celow. Do kupienia wioski olimpijskiej jak rowniez do np. plaszczenia sie przed kazdym . wybrani oddaja obcym wojskom kawal swojego terenu I mysla, ze sa wybrani.,Zal wam, ze nie mozecie kupic?
 • ~Obecna Rosja to Putin
  (2014-04-03 12:00)
  ~obserwator2014-04-03 11:35
  Wszystkim "znawcom" wypowiadającym sie na tematy dotyczące Rosji proponował bym odpuścić sobie. że Rosja mówi wszystkim: myślcie co chcecie , a my mamy swoje zasady i prawo! I tak należy rozumieć to wszystko co robi i mówi Rosja.  Znajomość Rosji to znajomość jej historii. Rosja nie ma demokratycznych korzeni z cara przesiadła się na Lenina , a potem na Stalina, a pozostali byli czymś pośrednim . Obecna Rosja to Putin nowy car i coś pośredniego między Leninem i Stalinem.
 • ~obecnie w neofeudalnej Rosiji
  (2014-04-03 11:50)
  Deripaska zamówił i jak mniemam zapłacił,


  Organizatorem imprezy była Maiuszka Rosija - nie rozumiem dlaczego osoba prywatna miałaby się ładować w niepewne inwestycje , ponadto jaką osobę prywatną stać na taki jednorazowy wydatek? Prawdopodobnie Putin aby okraść Rosjan z ich wspólnej inwestycji ze środków publicznych podstawił jakiegoś figuranta i Rosjanom się mówi, że to on zbudował i może zrobić z tym co chce nawet rozdać. Natomiast tak naprawdę, to Putin aby przywiązać swoich sługusów do służby oddał im kwatiry na władanie. W średniowieczu darowano ziemię i wsie , a obecnie w neofeudalnej Rosiji daje się kwatiry.
 • ~obserwator
  (2014-04-03 11:35)
  Wszystkim "znawcom" wypowiadającym sie na tematy dotyczące Rosji proponował bym odpuścić sobie. Po pierwsze, nie macie zielonego pojęcia co zamierza i co mysli Rosja (mam oczywiście na myśli Kreml, bo to jest Rosja o której cały czas mówicie). Rosja również nie interesuje sie tym, co rózni celebryci od spraw politycznych, wypisują. Dajcie sobie spokój, bo to jest tylko klepanie w kółko tego samego. Proponuję bacznie obserwować co robi Rosja i jak wypowiada sie na konkretne tematy. Dopiero po wielu wypowiedziach oficjalnych i przesianiu przez sito pojęć politycznych Rosji, można sie troche przybliżyc do tego co chce powiedzieć Rosja. Nie należy nigdy zapominać, że Rosja niegdy nie podaje prawdy - prawdy rozumianej w naszym pojęciu. Przykład: cały świat wie że Rosja złamała wszelkie zasady i porozumienia międzynarodowe, a Rosja twierdzi, że postępuje zgodnie z wszelkim prawem miedzynarodowym. A chodzi o to, że Rosja mówi wszystkim: myślcie co chcecie , a my mamy swoje zasady i prawo! I tak należy rozumieć to wszystko co robi i mówi Rosja.
 • ~kapitan NEMO
  (2014-04-03 09:18)
  Deripaska zamówił i jak mniemam zapłacił, a tajne służby sprzedają i to jeszcze za pół ceny, toż to nacjonalizacja własności prywatnej, czy Rosja to jeszcze Rosja czy już na powrót Związek Radziecki
 • ~Polaka
  (2014-04-03 08:45)
  Polacy to naród odporny na propagandę!
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2014-04-03 08:13)
  PIS u wladzy..
  A zapomnieli o setkach tysiecy zl na malpki do palacu PIS-denta ?
  Tam szly wagony , chlali i kradli..
  W niedziele Radio ZET dotarlo do rachunków, z których wynika, ze Kancelaria Prezydenta...L Kaczynskiego , a konkretnie jej Gospodarstwo Pomocnicze, kupuje setki-tysiace malych buteleczek z alkoholem. Sprawe w lot podchwycil Janusz Palikot: - Prezydent musi ustapic, albo udowodnic, ze nie jest alkoholikiem
  Swoje trzy grosze dorzucil tez Lech Walesa, który "malpki" szybko zamienil na "kaczuszki".
  Kto wznosi powietrzne toasty?

  Po ujawnieniu faktur, urzednicy prezydenta rzucili sie do wyjasniania fenomenu zamówien flaszeczek z alkoholem (czesc plastikowych) przez jego Kancelarie. Posel PiS Adam Bielan przekonywal: - Pan prezydent i jego urzednicy przyjmuja bardzo wielu gosci i dyplomatów i zapewne stad te zakupy.
  Jesli sie nie ma nic madrego do powiedzenia, to lepiej nic nie mówic - skomentowal domniemanie Bielana Aleksander Szczyglo, szef Biura Bezpieczenstwa Narodowego. On sam stwierdzil, ze to na potrzeby cateringu do samolotów, którymi lata prezydent. I ze alkohol jest przeznaczony dla wszystkich podrózujacych samolotami pasazerów. Taka tez stala sie oficjalna wykladnia powodu zakupu "malpek" zamieszczona na oficjalnej stronie Prezydenta RP: "Alkohol w malych opakowaniach zakupiony zostal na potrzeby cateringu samolotowego zgodnie z obowiazujacymi standardami na pokladach samolotów".
 • ~..FOGO .
  (2014-04-03 07:46)
  Stadion w WARSZAWIE zbudowałnaródze swej krwawicy,to niech użyczą na mecz "b" klasowej drużynie . Tak ale za KASE dla prezesów.Do TAK JEST w POLSCE2014-04-03.
 • ~Normalne
  (2014-04-03 07:33)
  Putin to taki socjalista jak Miller z SLD.
 • ~To jak w Polsce
  (2014-04-03 07:24)
  To jest naturalne ,że naród zbudował ze swojej krwawicy , a złodzieje rozdrapują między sobą.
 • ~Bardzo się cieszę
  (2014-04-03 07:23)
  specjalne preferencje przygotowano dla wojskowych i pracowników służb specjalnych.


  Wioska olimpijska jest tak naszpikowana urządzeniami podsłuchowymi i monitoringiem,ze to żaden przywilej .