W mieszkaniach ruch jak w ulu. Polacy kupują na potęgę

Wydawało się, że u deweloperów bessa, tymczasem rynek notuje wielkie wzrosty. Kupujemy na potęgę. 50, 100, a nawet ponad 200 proc. – taki wzrost sprzedaży w zeszłym miesiącu w stosunku do października ubiegłego roku deklarują firmy deweloperskie i nic nie wskazuje na to, żeby passa miała zostać przerwana.

wróć do artykułu
  • ~baranka
    (2014-04-09 11:02)
    To właśnie nieruchości magazynowe dają największe możliwości do realizowania inwestycji, popatrzcie na aktualną sytuację w branży. Przecież hale w Jartomie nie będą stały tak długo wolne, tym bardziej, że mówimy nawet o wolnych halach w SSE
  • ~JG
    (2013-11-08 05:16)
    ***** PRAWDA.
  • ~ola
    (2013-11-07 16:44)
    Bo od przyszłego roku będzie ekonieczny wkład własny, którego nikt nie ma. Ja też nie mam zamiaru czekać. Teraz mam zdolność w skoku chmielewskiego, wniosek więc złożyłam i czekam na jego rozpatrzenie.
  • ~pitu,pitu
    (2013-11-07 16:18)
    A świstak siedzi i zawija w te sreberka.
  • ~yes osrał pies
    (2013-11-07 16:13)
    kupuja hyba sznur ,tylko w to vierze rzadowi tzn peło i tym z chlewka
    hihihahahahohoho
  • ~szwagier Pana Mirka
    (2013-11-07 16:01)
    A skąd wiadomo, ze to Polacy kupują?
    W przyszłym roku będzie taniej, bo siądzie całkowicie sprzedaż na kredyt - ci z gotówka będą mogli przebierać.
  • ~iwan
    (2013-11-07 15:42)
    Prezydent Gdańska kupił SIEDEM mieszkań,a ja dziewięć (zarabiamy po 5 tys zł miesięcznie ) a co nie można.
  • ~czytacz
    (2013-11-07 15:35)
    Specjalnie się nie dziwię, bo jak się ta zielonośc gospodarki do końca zwiędnie to ani forsy ani mieszkania. Lepszy wróbel...na dachu np. Sejmu
  • ~Artur
    (2013-11-07 14:28)
    czy tu tylko patologia swoje madrosci wypisuje.?
  • ~jkr
    (2013-11-07 13:44)
    kto to kupuje jak ciągle słychać tylko o nowych zwolnieniach? bo chyba nie przeciętny Kowalski
  • ~bla bla bla w mieszkaniówce
    (2013-11-07 13:30)
    Szanowne media wpisują się w PROPAGANDĘ SUKCESU DEWELOPERKI ...aby upadek był łagodny !
    Rynek mieszkaniowy na terenie R.P. przypomina ...TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA !
  • ~gosc
    (2013-11-07 13:18)
    ciekawe za co splaca te kredyty jak ich wywala z pracy ,no chyba ze ojce dadza.
  • ~stach
    (2013-11-07 13:02)
    ..a więc to nie zapotrzebowanie lecz loka pieniędzy. Wiec kiedyś będzie stagnacja
    bo kto kupi ? Dochód Polaka się zwiększy ? Zaraz będzie Propaganda że ruszyła gospodarka !
  • ~eska
    (2013-11-07 12:57)
    a to ciekawe ;) jakoś u nas tego nie zauważyłam. zresztą nie oglądam się za bardzo na innych, staram się skupić na swoich sprawach. szukając kredytu hipotecznego trafiłam na ofertę skoku chmielewskiego. i ta też się zdecydowałam wziąć, bo była najlepsza, nawet w porównaniu z bankami.
  • ~Ambasada Prusakow
    (2013-11-07 12:36)
    Ceny mieszkan w Polsce sa przeszacowane w gore o jaies 60% a mieszkania sa juz budowane w tej samej filozofii co buduje sie wspolczesne auta osobowe, ktore maja sie rozsypac po 6 latach uzytkwoania coby kierowca kuopil nowe i aby fabryki sie nadal krecily. dawnuej domy budowano tak solidnie i tak solidnych materialow, ze wytrzymywaly po 600 lat a domy zbudowane na przelomie XIX/XX wieku w Jugendstil sa tak solidne, ze postoja i po 700 lat a ino beda wymagaly remontow co jakies 80, 100 lat. Wspolczesne mieszkania budowane z siporexu, obklejane styropianem na bardzo tandentnych fundamentach zamiast na solidnych plytach fundamentowych rozsypia sie juz po 120 latach i dzieci beda musialy kupowac nowe poto aby deweloperzy mieli nadal zarobek.
  • ~Ironiamuss
    (2013-11-07 12:27)
    Konkluzja? Polak nie wierzy nikomu. Polak wie lepiej od innych (tez Polaków). Dziwny ten kraj Polandia.
  • ~januszz
    (2013-11-07 12:10)
    Proszę popatrzeć na ogłoszenia na wynajem, ilu jest chętnych wynająć swoje mieszkanie a ilu jest szukających i wszystko będzie jasne.
  • ~max
    (2013-11-07 11:24)
    W 2013 r. ilość zgonów w Polsce będzie większa o 40 tys. od narodzin, do tego dojdzie 200 tys. fala emigracji .

    Ile kosztuje zamieszczenie bredni o zyskownych inwestycjach w mieszkania na wynajem ?
  • ~paweł
    (2013-11-07 11:10)
    Popatrzciena to chłodno. Tzw eksperci to, tamto. Na zdrowy rozum kupowanie teraz to lekkea niewiadoma. Coraz wiecej ludzi wyjeżdzą i to na stałe. Myślicie, że będą chcieli trzymać swoje domy w Polsce? Nie. Znam kilku co już sprzedali a kolejni się do tego przygotowują. Takie czasy a kupowanie w obecnej chwili to przesada.
  • ~olo
    (2013-11-07 10:43)
    Trzeba mieć nierówno pod kopułą żeby w czasach niżu demograficznego i masowego exodusu młodych inwestować w nieruchomości w Polsce

Może zainteresować Cię też: