Afera na miarę Amber Gold? Na celowniku emeryci

| Aktualizacja:

Emeryci godzący się dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci renty hipotecznej dużo ryzykują. Szykuje się kolejna afera porównywalna do Amber Gold - ostrzegają zarządcy spółdzielni mieszkaniowych. Wzywają rząd, by przyspieszył prace nad regulacjami dotyczącymi tak zwanej odwróconej hipoteki. 

wróć do artykułu
  • ~Amber Bąk
    (2013-03-03 10:05)
    Co za POje.bany kraj.
  • ~Jan
    (2013-03-03 10:07)
    Banana Republic Of Poland w całej okazałości. I co jeszcze nas spotka w tej wsi.
  • ~CEPY !!!!
    (2013-03-03 10:09)
    TAKI BANDYCKI MECHANIZM STWORZYŁA !!! PLATFORMA OBYWATELSKA !!! ... TAK JAK AMBER GOLD !!!

    ZA RZĄDÓW TYCH ZŁODZIEI OKRADA SIĘ POLAKÓW ...!!!

    CO ROBI TEN DEBIL --- SEREMET ---??? ...A NIC,,,
    BO TAK MU KARZE TUSK...BANDA OSZUSTÓW...
  • ~żołnierz wyklęty
    (2013-03-03 10:12)
    A zaczynało sie po wojnie tak obiecująco od reformu rolnej
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-03-03 10:16)
    MECHANIZM genialny...przykrecac srube na maxa...ceny w gore...bezrobocie ...a POtem pozyczyc dziadom na przezycie...za mieszkanie...tak się ogłupione POlactwo czysci z własności...WASZE ULICE NASZE KAMIENICE .POwraca!!!
  • ~najlepsza definicja rzadu tuska
    (2013-03-03 10:17)
    PLATFORMA "AMBER GOLD" OBYWATELSKA
  • ~rabi
    (2013-03-03 10:17)
    A gruba Gejsza pali chanuki w Belwederze !!!
  • ~śmierdzące
    (2013-03-03 10:19)
    POlska = AMBER TUSK,
    tylko, że to ***** !!!
  • ~mandaryn
    (2013-03-03 10:27)
    Polacy! Zbierzmy się razem! Pogońmy to pełowskie złodziejstwo za nasze granice bez prawa powrotu do ich drugiego pokolenia!
  • ~fijoł
    (2013-03-03 10:29)
    A Amber Bąkowi Józkowi umorzyli! Hańba!
  • ~fduPO wam
    (2013-03-03 10:31)
    POlska = AMBER TUSK !
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2013-03-03 10:31)
    RYDZE I MACIEREWICZE - CHODZI O JEDNO WLADZE I KASE ...
    ONI SIE SMIEJA SIE Z NAS BISKUPI I BYLI FUNKCJONARIUSZE SB RAZEM MAJA BIZNESY
    NP. STELLA MARIS CZY AFERA Z PRZEJMOWANIEM GRUNTÓW .
  • ~stalinizm
    (2013-03-03 10:32)
    A co na to sędzia Rura ?
  • ~janka
    (2013-03-03 10:37)
    ważniejsza ustawa o związkach partnerskich, a nie jacyś emeryci i inna s...!!!
  • ~jam nie z PiSu
    (2013-03-03 10:38)
    Obudziły się lemingi! - Jak tylko zaczęliśmy krytykować to, co aktualnie w Polsce, to leming jeden z drugim zaczął bezmyślnie obsikiwać PiS i Rydzyka. A kto rządzi od 7 lat?!... Za czyjej władzy to bagno i syf?... I jest coraz gorzej?! Obudź się Polsko!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-03 10:44)
    PiSiarnia wyje i ujada, bo na wierzch wychodza skutki stosowanej w praktyce przez PiS zasady:
    PRAWO PRAWEM, A SPRAWIEDLIWOSC MUSI BYC PO STRONIE PiS-u!.
    A ci, którzy widzieli z bliska, jak wspaniale hasla sa realizowane w praktyce, sa przez fanatycznych
    wyznawców znienawidzeni najbardziej. A "patryjotyzm" PiSlamski najlepiej symbolizuja:
    "agent" Tomek spocony nad walizka panstwowych pieniedzy,
    czy Z. Romaszewski który swój patryjotyzm wycenil na kilkaset tys. zlotych !!!. PRECZ Z PISLAMEM !!!
  • ~zawiedziony.
    (2013-03-03 10:45)
    OBECNI RZĄDZĄCY doprowadzają nasz ukochany kraj do ruiny i wielkiego dramatu ludzkiego.
  • ~miłka
    (2013-03-03 10:59)
    Durny Wiesiu! A ty wiesz, co to prawo i sprawiedliwość (nie partia)?! Za rządów Tuska spotkałeś się z nimi w życiu, na co dzień?... Na PiS nie wywrzaskuj, tylko zajmij się choćby korupcją w kraju, służbą zdrowia, emerytami i ich trudną starością.
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-03 11:00)
    ,,jam nie z PiSu'' Polska się obudzi, oni o tym doskonale wiedzą dlatego kradną na potęgę. Kwaterki za granicą mają przygotowane i to niektórzy za bardzo bliską granicą: wschód - zachód. Żyć za coś jednak będzie trzeba, więc chociaż na początek trzeba się nachapać.
  • ~007
    (2013-03-03 11:10)
    Przecież za tym wszystkim stoją ludzie POkroju Adam Shenfeld. Afera Hazardowa i deregulacja rynku nieuchomości to ta sama "reka". Niewiam dlaczego nowe zorganiowane przestępstwo odbierające nieruchomości ludziom wywołane POwszechnym Ubustwem do ktorego wpędzają nas Komorowskie i Tuski jest POrównywana do Amber Gold.
    Odwrucona hipoteka będzie POrównywana w historii do POnownego zaboru Polski czy agresji rosyjsko-niemieckiej z września 1939r.. Głownym kapitałem państwa jest terytorium który powinien być niezbywalny i pozostać we władaniu Suwerena. "Nowy System" jest odzwierciedleniem "ziemi obiecanej" w której obce nacje zawłaszczyły Polską Państwowość i w obronie "nowego POrządku" zaczeły mordować Suwerena.
    POLSKO OBUDŹ SIĘ

Może zainteresować Cię też: