Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Hygge w mieszkaniu - jak łączyć go z innymi stylami?

24 maja 2019, 14:13
Jak połączyć pozornie sprzeczne oczekiwania? Postawiono na ciekawe rozwiązanie – w surową loftową przestrzeń wpleciono elementy hygge. Ta duńska filozofia oznacza m.in. taki sposób życia, który uwalnia od trosk, pozwala otaczać się ludźmi, których kochamy i przedmiotami, które mają dla nas wyjątkowe znaczenie.
Jak połączyć pozornie sprzeczne oczekiwania? Postawiono na ciekawe rozwiązanie – w surową loftową przestrzeń wpleciono elementy hygge. Ta duńska filozofia oznacza m.in. taki sposób życia, który uwalnia od trosk, pozwala otaczać się ludźmi, których kochamy i przedmiotami, które mają dla nas wyjątkowe znaczenie. / Media
Projektanci z warszawskiej pracowni Decoroom podjęli się trudnego zadania – apartament na Bemowie mieli zaaranżować w stylu loftowym, a jednocześnie podkreślić jego przytulny, skłaniający do odpoczynku klimat.
Reklama
Reklama
Tematy:
mieszkanie design trendy nieruchomości apartament hygge styl

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Przemo
    2019-05-29 10:13:04
    Ja od roku wynajmuje mieszkanie, ktore kupilem od Robyga w Wawie i nie mialem nic przeciwko rodzinie z dziećmi. Spokojni ludzie,którzy płacą na czas. Nie dajmy się zwariować.
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama