Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Bywali tu Cyrankiewicz i Gierek, a jak dziś wygląda rezydencja Prezydenta RP w Wiśle? ZDJĘCIA WNĘTRZ

15 maja 2019, 09:44
W zamku otworzone zostały wszystkie wnętrza reprezentacyjne, łącznie z restauracją barwnych polichromii autorstwa Andrzeja Pronaszki. Udało się też odnowić wszystkie zachowane meble i elementy oświetlenia. "Jednocześnie Zamek poddany został modernizacji i przystosowany do współczesnych standardów rezydencji Prezydenta Rzeczypospolitej".
W zamku otworzone zostały wszystkie wnętrza reprezentacyjne, łącznie z restauracją barwnych polichromii autorstwa Andrzeja Pronaszki. Udało się też odnowić wszystkie zachowane meble i elementy oświetlenia. "Jednocześnie Zamek poddany został modernizacji i przystosowany do współczesnych standardów rezydencji Prezydenta Rzeczypospolitej". / Agencja Gazeta / Fot. Pawel SowaAgencja Gazeta
Na rezydencję Prezydenta RP w Wiśle składają się m.in. zamek, czyli historyczna rezydencja Prezydenta RP Ignacego Mościckiego i drewniana zabytkowa kaplica jeszcze z 1909 roku. Nie wszyscy wiedzą jednak, jak wyglądają ich wnętrza. Oto ich ZDJĘCIA.
Reklama
Reklama
Tematy:
nieruchomości zdjęcia kaplica rezydencja Prezydenta RP rezydencja Prezydenta RP w Wiśle zamek Wisłą
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • m-53
  2019-05-15 20:10
  Otworzone??? Chyba odtworzone.
  0
  zgłoś
 • Jurek
  2019-05-15 13:49
  A tych poduszeczkach są kotki, czy tygrysy ?Jak koty to chyba z myślą o prezydencie Jarku
  4
  zgłoś
 • Wujek
  2019-05-15 12:22
  No prosze, jedni wywozili co sie da, a inni remontuja i dbaja o to co do urzedu nalezy.
  5
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama