Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz - tyle mówi przysłowie. Cóż, patrząc na ten zestaw pościeli, który znalazłyśmy w jednym ze sklepów internetowych, mamy wątpliwości, czy sen w niej będzie szybki i spokojny. Niektórzy twierdzą, że ta pościel może być lepsza niż afrodyzjak. Kto wie, może mają rację. Tak czy inaczej trudno nie roześmiać się na widok tego niezwykłego produktu, ale też nie sposób nie oddać hołdu pomysłowości wynalazcy.

Reklama

Zgodnie stwierdzamy, że taki zestaw pościelowy to fantastyczny i oryginalny pomysł na prezent dla znajomych. Rzecz jasna odważnych i bezwstydnychy, a przede wszystkim z poczuciem humoru.

A teraz trochę praktycznych informacji dla potencjalnie zainteresowanych: poszwa na kołdrę z uwiecznionymi nagimi ciałami kobiety i/lub mężczyzny (Perfect Bodies Duvet) ma dwie strony: na jednej uwieczniony jest tył (dosłownie) męskiego i damskiego ciała od szyi w dół, na drugiej - ich strategicznie osłonięte fronty ciał. Poszwa jest biała, zaś ciała naturalne w kolorze oraz formie

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

_______________________________________________

POLECAMY TAKŻE:

>>> Jedno gorące posunięcie i zobaczysz ich nago
>>> Wszyscy mężczyźni to dranie, czyli jak wbić nóż w czułe miejsce faceta
>>> Zabójcza lampa