Inne
Reklama

By wino mogło długo stać, jego korek musi być zamoczony w płynie. Inaczej trunek traci smak i aromat i nie zadowoli nawet średnio wybrednego podniebienia. Projektanci wiedzą, że kosztowną butelkę warto także pięknie wyeksponować, dlatego specjalnie dla niej projektują naprawdę interesujące rzeczy.

Inne

KOSMICZNE POHULANKI

Jak pić awangardowo, to tylko sięgając bo napój z takiego oryginalnego stojaka marki Umbra. Składa się z metalowych rurek lakierowanych na czarno. Oprócz dopasowanych rozmiarem do butli elementów znajdują się w nim części o mniejszej średnicy - tylko dla ozdoby. Cena: 589 zł.

Inne

KOBIECO I FUTURYSTYCZNIE

Kwiatek (a może czterolistna koniczynka?) wykonany z tworzywa sztucznego pomieści pięć butelek. Jest przezroczysty, więc nie ma obaw o to, że kolorem zburzy harmonię wnętrza. Ma nowoczesną formę, ale pasuje także do mieszkania niezbyt nowoczesnego - na zasadzie kontrastu. Cena: 990 zł.

Inne

JAK PLASTER MIODU

Ten stojak to propozycja znacznie bardziej korzystna finansowo niż obydwie poprzednie - kosztuje 101 zł za moduł. Można zestawiać go dowolnie i w nieograniczonych ilościach - kto zabroni ci zabudować nim całą ścianę? Występuje w czarnym i białym kolorze.

IGRAJĄC Z GRAWITACJĄ

Uchwyt na butelki marki Zack wygląda niepokojąco i mało stabilnie. Na szczęście to tylko wrażenie. Ta industrialna w kształcie listwa utrzyma spokojnie aż 8 butelek. Robi duże wrażenie i wywołuje zadumę nad istotną rolą fizyki w życiu. Cena: 199 zł.

Rodzonym bratem poprzedniej propozycji jest stojak z drewna. Zasada utrzymania butelek jest identyczna, tylko tworzywo bardziej przyjazne i naturalne - jesion. Cena: 188 zł.Stojaki dostaniesz w sklepach Fabrykaform.pl oraz Smakprostoty.pl .
__________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zestaw dla eleganckiej globtrotterki
>>> Poczuj się jak w Nowym Jorku
>>> Żyć nie mogę bez Kyoto