1. Świąteczna taca

Ułóż na tacy ulubione bombki, świeczki lub inne ozdoby, tworząc z nich oddzielną dekorację. Możesz ją postawić na stole lub komodzie, a także łatwo przenosić z jednego miejsca w drugie.

<p>Dekoracje świąteczne w domu&nbsp;</p> / Materiały prasowe

2. Konsola i barek w świątecznym stylu

Reklama

Wyeksponuj drinki, dekoracje na barku lub innym meblu z wolnym blatem (stoliku, konsoli, komodzie). Postaw eleganckie lustro i dodaj klimatyczne dekoracje: figurki, bombki na tacy, świeczki, lampki. Zaskoczysz w Święta wszystkich gości!

#2 KONSOLA & BAREK W ŚWIĄTECZNYM STYLU_zdjęcie aranżacyjne Westwing / Media

3. Dekoracje na uchwytach

Wykorzystaj klamki i uchwyty do mebli na dodatkowe ozdoby. Powieś gotowe zawieszki lub stwórz własne dekoracje, np. z gałązek świerku lub suszonych pomarańczy.

#3 DEKORACJE NA UCHWYTACH_zdjęcie aranżacyjne Westwing / Media

4. Choinkowy las

Zapełnij puste miejsce na podłodze małymi choinkami. Ustaw blisko siebie kilka drzewek (żywych lub sztucznych) różnej wielkości. Im więcej, tym lepszy efekt!

#4 CHOINKOWY LAS_zdjęcie aranżacyjne Westwing / Media

5. Gałązka z bombkami

Wstaw do dużego wazonu gałązkę i zawieś na niej ozdoby choinkowe. Taką dekorację możesz umieścić w każdym pomieszczeniu zamiast miniaturowej choinki lub powiesić nad świątecznym stołem.

#5 GAŁĄZKA Z BOMBKAMI_zdjęcie aranżacyjne Westwing / Media

6. Dekoracje pod kloszem

Pod eleganckim, szklanym kloszem każda dekoracja zyska odrobinę świątecznej magii!

#6 DEKORACJE POD KLOSZEM_zdjęcie aranżacyjne Westwing / Media

7. Latarenki i lampki

Postaw obok siebie latarenki różnej wysokości i wstaw do nich świece o sezonowych zapachach. W ten sposób wyczarujesz magiczną atmosferę po zmroku.

#7 LATARENKI I LAMPKI_zdjęcie aranżacyjne Westwing / Media

8. Wieniec na krześle

Powieś na oparciach krzeseł efektowne wieńce. Dzięki temu strefa jadalniana będzie odświętnie udekorowana, a na stole pozostanie wolne miejsce na potrawy.

#8 WIENIEC NA KRZEŚLE_zdjęcie aranżacyjne Westwing / Media

9. Alternatywna choinka

Wykorzystaj puste miejsce na ścianie na oryginalną choinkę. Zawieś lampki lub łańcuchy, odwzorowując kształt drzewka. To idealny pomysł do sypialni lub mniejszych mieszkań.

#9 ALTERNATYWNA CHOINKA_zdjęcie aranżacyjne Westwing / Media

10. Gwiazdy

Wypełnij cały dom gwiazdami. W oknie powieś supermodne dekoracje w stylu origami, a na płaskich powierzchniach ustaw lśniące figurki i ozdoby LED. Stworzysz wyjątkowy, magiczny nastrój!

#10 GWIAZDY_zdjęcie aranżacyjne Westwing / Media