Inne
Reklama

Czas nieudanych meblościanek i epatujących brzydotą foteli i kanap minął bezpowrotnie. Dzisiejsze meble są przyjazne, miłe dla oka i komfortowe. A niektóre - również wykonane według wyrafinowanych projektów i z materiałów doskonałej jakości. Tak jest w przypadku mebli Marbet Style, które są odpowiednikiem ubrań od najlepszych projektantów, tyle, że w meblarskim świecie. Nic dziwnego, że zagościły na łódzkim Fashion Week i stały się bohaterami modowych sesji.

InneMarbet Style stał się partnerem kolekcji Nataszy Pavluchenko. Owocem tej współpracy jest pierwsza seria mebli autorskich, inspirowanych manekinami krawieckimi, prezentowanymi w trakcie łódzkiego tygodnia mody. Tego jeszcze nie było.

InneLekkość i elegancja wyrażona poprzez wysublimowane kształty - to charakteryzuje meble tej marki.

InneW ofercie znaleźć można opływowe kanapy i fotele o futurystycznym wizeruneku realizującym awangardowe wizje polskich projektantów.

InneDostępne są zarówno modele o bardzo współczesnej linii, jak również meble eleganckie, niemal klasyczne, o lekko klubowym charakterze.

Inne
ReklamaFirma próbuje być blisko mody, trendów i designu, stąd obecność marki podczas łódzkiego Fashion Week i współpraca z projektantką Nataszą Pavluchenko.

Inne

Więcej informacji na stronie internetowej producenta :