Deweloper przewiduje, że w drugim lub trzecim kwartale 2009 roku otrzyma pozwolenie na budowę. Jeżeli oczekiwania te zmaterializują się, budowa osiedla powinna ruszyć w trzecim bądź czwartym kwartale przyszłego roku.

Reklama

Osiedle zlokalizowano przy ulicy Pałacowej, u wjazdu do parku Natolińskiego. Podstawą kompozycji architektonicznej są zespoły 4 domów, osadzonych na wspólnym garażu. Aby maksymalnie wykorzystać tereny zielone i zwiększyć ogrody przynależące do każdej jednostki mieszkalnej, zaprojektowano tylko jedną, centralnie usytuowaną drogę.

Wzdłuż niej naprzemiennie usytuowano 12 zespołów, z których każdy składa się z 4 niezależnych trzy poziomowych domów. Dla każdego zespołu zaprojektowano centralnie usytuowane otwarte dziedzińce, mające sprzyjać powstawaniu bezpośrednich ścieżek między poszczególnymi jednostkami – pozwoli to na rozdzielenie ruchu pieszego i kołowego. Wnętrza mieszkań rozplanowano tak, by zachować jak największą prywatność mieszkańców każdej jednostki – m.in. z okien pomieszczeń w obrębie każdego zespołu nie widać okien sąsiadów.

Projekt mieszkaniowy w Wilanowie jest następnym projektem firmy Real Management po Rezydencji Chojnów. Jest to zespół 30 indywidualnych domów z ogrodami, położony w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego na obrzeżach Konstancina, który został ukończony w czerwcu 2007 roku.

Prywatności mieszkańców strzeże 24-godzinna ochrona przy bramie wjazdowej. Ogrodzenie obejmuje nie tylko posesje, lecz także część rekreacyjną. Dla dzieci przygotowany został plac zabaw. Na wielbicieli aktywnego życia czekają kort tenisowy, teren przeznaczony na wspólne ogniska oraz specjalnie wydzielona część lasu.

Plany rozwoju firmy Real Management dotyczą zarówno rynku nieruchomości mieszkaniowych (rezydencje, apartamenty i osiedla mieszkaniowe), jak i komercyjnych (biurowych, magazynowych), zlokalizowanych w rejonie Warszawy oraz w całej Polsce. Spółka przygotowuje się właśnie do budowy budowa Łopuszańska Office Park.

Projekt zlokalizowany jest na działce przy ulicy Równoległej 4. Według założeń dewelopera, Łopuszańska Office Park będzie zespołem biurowym wraz z garażami podziemnymi o powierzchni użytkowej 38 574 mkw.Część nadziemna składać się będzie z dwóch 7- kondygnacyjnych budynków biurowych.