Inne
Reklama

Leśna Magdalenka to zespół dziewięciu domów w zabudowie bliźniaczej. Kompleks stanie w okolicach ulic Słonecznej i Lipowej i obejmie obszar ponad 17 tys. mkw. Na jego terenie zaplanowano trzy typy domów o powierzchni prawie 169 mkw, 198 mkw oraz największe niecałe 238 mkw. Budynki składać się będą w parteru oraz piętra. Każda połówka przylegać będzie do sąsiedniej ścianą garażu, w którym w zależności od wielkości domu zmieści się jeden lub dwa samochody.

Domy oddawane będą w standardzie deweloperskim, jednak jeśli któryś z klientów zażyczy sobie opcję "pod klucz" to inwestor uwzględni jego zamówienie. Jednak będzie to wymagało odrębnej umowy określającej standard i zakres dodatkowych prac. W każdym z budynków deweloper zainstaluje kilka pożytecznych nowinek technicznych. Każdy budynek będzie wyposażony w kolektory słoneczne wspomagające system ocieplania wody w domach. W salonie jadalni oraz kuchni zainstalowana zostanie klimatyzacja.

W budynkach nie zabraknie również centralnego odkurzacza wraz z jednostką centralną. Natomiast ogrody będą miały system nawadniania. Deweloper pomyślał również o zwiększenie poczucia bezpieczeństwa przyszłych właścicieli montując na każdej posesji indywidualny monitoring składający się w trzech kamer z rejestratorem. Domy charakteryzować się będą ogromnymi drewnianymi oknami, które wpuszczą do domów dużo światła. Na elewacjach budynków znajdzie się kamień naturalny oraz drewno.

Domki staną na działkach o powierzchni od 564 do 1208 mkw. Każda posesja będzie oddzielona od sąsiada własnym ogrodzeniem. A komunikacje między budynkami zapewnią wewnętrzne uliczki. Budowa rozpoczęła się na początku roku. W tej chwili domy mają wybudowany parter i rozpoczęto prace związane z wykonaniem stropów. Generalnym wykonawcą jest firma Optimum Projekt

Aby stać się właścicielem jednego z nich zapłacić trzeba od 6,9 za 1 mkw. Deweloper dopiero ruszył ze sprzedażą, więc klienci jedynie zarezerwowali kilka domów. Projekt architektoniczny inwestycji jest działem pracowni Pro-Idea prowadzonej przez Jerzego Dziubę. Deweloper przekaże klucze przyszłym właścicielom pod koniec przyszłego roku.