Inne
Reklama

To już kolejny projekt jaki Polacy odkupili od hiszpańskiego dewelopera. W połowie roku pisaliśmy o inwestycji w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Bielawskej, którą polski Fartex przejął od firmy Tremon. Tym razem na podobny krok zdecydowała się spółka Nero Development. Firma miesiąc temu stała się włascicielem projektu Apartamenty Campo Verde. Nie udało man się dowiedzieć który z Hiszpanów pozbył się inwestycji.

Kompleks stanie przy ul. Kądziołeczki na Ursynowie. Jego projekt powstał w jednej z najbardziej renomowanych polskich pracowni architektonicznych prowadzonej przez prof. Stefana Kuryłowicza APAKA. Składał sie będzie w sumie z 24 jednopiętrowych segmentów w zabudowie bliźniaczej. Domy zostaną scalone garażami. Nie będą to jednak budynki jednorodzinne, a kameralne apartamentowce.

W każdej połówce ulokowano po dwa lokale. Mniejszy o powierzchni nieco ponad 100 mkw zajmie parter, natomiast większy o powierzchni 112 mkw będzie rozlokowany na całym piętrze. Mieszkania charakteryzować się będą dużymi oknami. Co prawda w obydwu rozmieszczono cztery pokoje, dwie łazienki, kuchnię oraz duży przedpokój, jednak przyszli właściciele na etapie budowy będą mogli zlecić zmianę układu ścian według własnych upodobań.

Mieszkańcy odbiorą swoje mieszkania w standardzie deweloperskim bądź wykończone pod klucz. W tej drugiej opcji inwestor nie będzie narzucał kilku pakietów wykończeniowych. Każdy klient będzie miał limit funduszy na wykończenie. W ramach tej kwoty architekci z firmy Nero Design przygotuje indywidualny projekt. Budynki ulokowane będą wzdłuż wewnętrzenej uliczki. Domy będą ogrodzone, a każdy apartament będzie miał przypisany własny ogródek. Dodatkowymi powierzchniami będą garaże oraz tarasy.

Osiedle zostanie dodatkowo w całości ogrodzone. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie ochrona oraz system monitoringu. deweloper nie przewidział części wspólnych na osiedlu. Mniejsze lokale inwestor wycenił na 790 tys. zł., natomiast większe kosztuje 810 tys. zł. W cenę wliczony jest ogródek oraz garaż. Generalnym wykonawca inwestycji jest Nero Construciton. Projekt zostanie ukończony w 2010 roku.