Deweloperem projektu jest Gdańska 55, spółka, która ma na swoim koncie zrealizowane kameralne inwestycje m.in. na Żoliborzu oraz Białołęce. Najnowszy projekt, którego nazwa jest zarazem jego adresem stanie przy ul. Sąsiedzkiej 6 w pobliżu Modlińskiej na Białołęce.

Docelowo składać się będzie z dwóch budynków w których rozmieszczono w sumie 15 mieszkań. Ich powierzchnia zamknie się w przedziale od 60 do 145 mkw. Mimo, że budynki będą niewysokie to zainstalowana zostanie w nich winda, która połączy kondygnacje mieszkalne z podziemnym parkingiem. Prawie wszystkie mieszkania będą wyposażone w tarasy, loggie natomiast lokale położone na parterze w ogródki.

Jako pierwszy powstanie większy bloczek z dziewięcioma lokalami o powierzchni od prawie 59 do niecałych 132 mkw. Jego budowa rozpoczęła się w lipcu tego roku. Aby stać się właścicielem jednego z mieszkań trzeba zapłacić od 7686 do 8760 za mkw. Lokale oddawane będą w standardzie deweloperskim. Dodatkowym kosztem jest miejsce w podziemnym garażu, które deweloper wycenił na 30 tys. zł.

Sprzedaż już ruszyła. Jednak jeszcze żadne z mieszkań nie znalazło nowego właściciela. Obydwa budynki będą ogrodzone osobno. O ochronie zadecyduje przyszła wspólnota mieszkaniowa. Pierwszy budynek zostanie oddany w pod koniec przyszłego roku i prawdopodobnie wtedy też rozpocznie się budowa drugiego. Generalnym wykonawcą jest spółka Progmat.