Inwestycja jest pierwszym przedsięwzięciem spółki. Na prawie dwóch hektarach stanie siedem kameralnych bloków o charakterze miejskich willi. Budynki o wysokości dwóch pięter będą miały podziemne kondygnacje na których zaprojektowano parkingi. W sumie zaparkują tam 204 samochody. Mimo, że domy nie będą wysokie, to każdy z nich będzie wyposażony w windę, która z kondygnacji mieszkalnych zjedzie prosto do garaży.

Metraż mieszkań zamknie się w przedziale od 24 do 69 mkw. Lokali będzie w sumie 172. Każdy posiadać będzie balkon lub taras, natomiast mieszkania ulokowane na najniższych kondygnacjach zostaną wyposażone w ogródki. Na poziomie zero deweloper wygospodarował miejsce na lokale handlowo-usługowe o powierzchni 1150 mkw. Aby mieszkańcy mieli bezpośredni dostęp do klatek schodowych nad lokalami komercyjnymi przerzucone zostaną kładki dla pieszych. Za projekt architektoniczny kompleksu odpowiedzialne jest biuro HSH Projekty.

Osiedle będzie ogrodzone oraz strzeżone. Deweloper zapewnia, że na terenie znajdzie się duża powierzchnia rekreacyjna. Mają powstać place zabaw, boisko do piłki nożnej, natomiast dla spacerowiczów przewidziano alejki, przy których ustawione zostaną parkowe ławeczki.

Aby zamieszkać na osiedlu Twoje Białe Łąki za metr trzeba zapłacić co najmniej 5,8 tys. zł. Miejsce w podziemnym garażu kosztuje 20 tys. zł. Sprzedaż rozpoczęła się niedawno, więc klienci maja pełen wachlarz ofert.

Atutem inwestycji będzie własna oczyszczalnia, która jak zapowiada deweloper, całkowicie nie wpłynie na komfort życia mieszkańców. Planowane jest również przedszkole. Jednak kwestia jego powstania jest w tej chwili rozstrzygana. Z mieszkania w tej inwestycji będą również zadowolenie osoby, które potrzebują stałego kontaktu z naturą.

Osiedle wyrasta w sąsiedztwie gminy Nieporęt, w której jak wiadomo znajduje się największy w okolicach Warszawy zbiornik wodny, czyli Zalew Zegrzyński. Trzeba jednak pamiętać, że komunikacja z tym miejscem nie jest najlepsza. Białołęka, choć należy do Warszawy, położona jest daleko od centrum. W godzinach szczytu korkują się wszystkie główne drogi prowadzące do Śródmieścia.

Generalnym wykonawcą jest firma Visbauen. Kompleks powstawał będzie etapami. W pierwszym wybudowane będą trzy bloki. Zostanie oddany w pierwszym kwartale 2010 roku.