Budynek zlokalizowany na Sadybie stanie na działce o powierzchni przeszło 3,2 tys. mkw. przy ulicy Augustówka 11b. Koncepcję architektoniczną stworzył Zygmunt Hofman z warszawskiej pracowni projektowej HTT.

Dwa skrzydła bloku, czteropiętrowe, podniesione będą o jedną kondygnacje wyższe od środkowej części. Centralny, niższy fragment częściowo pełni role tarasów przypisanych do dwupoziomowych mieszkań.

Lokale rozplanowane zostały w trzech klatkach schodowych - będzie ich 52, od kawalerek po wspomniane wcześniej mieszkania dwupoziomowe. Ich metraż zamyka się w przedziale od 35 do 117 mkw. Większość wyposażona będzie w tarasy lub balkony. Nie zabraknie ich również na poziomie parteru.

Mimo, że blok nie jest wysoki, Yuniwersal zainstaluje w nim windy zjeżdżające z kondygnacji mieszkalnych na garażową. Pod budynkiem inwestor przewidział garaż na 32 samochody.

Jednak wykup miejsca nie będzie obowiązkowy. Ci, którzy tego nie zrobią, będą mogli parkować na zewnątrz, gdzie znajdzie się miejsce na kolejnych 28 aut.

Całe osiedle zostanie ogrodzone. Mieszkańcy będą mogli liczyć na całodobową ochronę oraz monitoring. Mimo, że teren nie jest zbyt rozległy to Yuniwersal Podlaski wygospodarował miejsce na plac zabaw dla dzieci oraz ławeczki.

Cena mkw waha się od 8,2 do 9 tys. zł. Miejsce w podziemnym garażu kosztuje 35 tys. zł – zewnętrzne miejsca parkingowe nie są płatne.Reklama