Zainteresowani zakupem domu na osiedlu Pod Modrzewiem mają do wyboru 16 budynków w zabudowie bliźniaczej oraz jeden wolno stojący,

"Beata Kropielnicka z pracowni projektowej Architektonika stworzyła dwa typy domów" - mówi Marcin Pytlak, przedstawiciel spółki Sedno.

Budynki będą jednopiętrowe z dodatkowym użytkowym poddaszem. Ich metraż to 171 lub 224 mkw. Partery zaprojektowano jako część dzienną. Znajdzie w nich salon połączony z kuchnią, łazienka, oddzielne WC i dodatkowy mały pokój.

Na górnej kondygnacji w mniejszych budynkach rozmieszczono trzy sypialnie, dwie łazienki oraz schowek i garderobę, większe zaś zyskały dodatkowy pokój sypialny. Poddasze to jedno pomieszczenie, które przyszli właściciele będą mogli urządzić samodzielnie.

Dodatkowymi powierzchniami w każdym domu będą tarasy, balkony oraz kotłownie. Oprócz tego każdy budynek wyposażony będzie w garaż częściowo wpisany w bryłę. Domy oddawane będą w stanie deweloperskim.

"Nie wykluczamy jednak opcji wykończenia pod klucz" - zastrzega Marcin Pytlak z firmy Sedno.

Domy staną na działkach o powierzchni od 450 do 745 mkw. Posesje będą od siebie oddzielone ogrodzeniem. Dodatkowo cały kompleks otoczony zostanie płotem.

Bezpieczeństwa strzec będą zamykane na pilota bramy, wideodomofony oraz systemy alarmowe. Ceny zamykają się w przedziale od 1,7 do 2,8 mln zł.

W tej chwili Sedno wybiera generalnego wykonawcę, a budowa ruszy w lipcu. Inwestor liczy, że mieszkańcy odbiorą klucze jesienią przyszłego roku.Reklama