Kompleks ulokowany jest na Służewcu u zbiegu ulic Marynarskiej i Taśmowej. Składa się z przeszło 45 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. Belgijska pracownia architektoniczna Jaspers & Eyers Partners rozplanowała ją w czterech budynkach.

Trzy biurowce są połączone i stoją na planie litery L. Ich wysokość jest różnorodna. Od ulicy Marynarskiej wznoszą się na sześć pięter, natomiast od dziedzińca na dziewięć. W każdym z nich można wynająć od 7 do 10 tys. mkw. powierzchni komercyjnej.

Nieco wyższy, bo jedenastopiętrowy jest wolno stojący biurowiec, który dysponuje powierzchnią najmu 13 tys. mkw. Powierzchnia każdego piętra wynosi około 13 tys. mkw. i można ją łatwo zaadaptować do potrzeb najemcy.

Na elewacji budynków zastosowano szklane elementy uzupełnione piaskowcem oraz stalą. Wewnątrz kompleksu znajdzie się patio z fontanną oraz małą architekturą. Każdy z budynków posiada oddzielne wejście oraz recepcję.

Marynarska Business Park zaczyna powoli nabierać życia. Pracę rozpoczęli już pierwsi najemcy, czyli Ford Wyeth i Tebodin SAP-Projekt. W sumie w budynku wynajęte zostało około 80 procent powierzchni biurowej.

Kolejnymi firmami, które ulokowały w kompleksie swoje siedziby jest spółka Netia, która zajmie 21 tys. mkw, z czego główny trzon firmy 13 tys. mkw oraz zależy od Netii operator sieci Play - P4 - 7,5 tys. mkw. Pozostałe firmy to Reader's Digest, Ipsos, Vapiano, a także kancelaria prawna M. Romanowski i wspólnicy. Jak informuje Ghelamco, prawdopodobnie w ciągu miesiąca zostaną podpisane umowy najmu na kolejne 5 tys. mkw. Zarządcą Marynarska Business Park jest firma DTZ.