Szeregowce stoją w Zalesiu Dolnym przy ulicy Wybickiego. Kameralny kompleks składa się z 15 domów połączonych ze sobą po trzy. Projekt domów o prostych bryłach powstał w pracowni Grupa Projektowa.

Reklama

Domy o powierzchni od 170 do 246 mkw. mają po dwie kondygnacje. Odznaczają się płaskimi dachami oraz drewnianymi okładzinami na zewnątrz. Atutem są ogromne okna rozciągające się na całą długość pokoi.

Wysokość wnętrz dochodzi do 308 cm. W bryłę budynków wpisano również garaże na dwa samochody. Wielkość działek waha się od 300 do 900 mkw.

Parter to kondygnacja z przeznaczeniem reprezentacyjnym. Wejście do domu wiedzie przez hol do otwartego salonu wyposażonego w kominek. Kuchnia oraz jadalnia otwarte są na salon, jednak możliwe jest ich oddzielenie. Na tym samym poziomie znajduje się również dodatkowy pokój, toaleta oraz kotłownia. Z salonu można przejść na taras oraz do ogrodu.

Piętro wieńczy korytarz. Wokół niego ulokowano trzy sypialnie. Z największej możne przejść bezpośrednio do przypisanego tylko do niej pokoju kąpielowego oraz garderoby. Dwie pozostałe sypialnie łączy wspólna łazienka. Na tym poziomie nie zabrakło również pralni. Z każdego pomieszczenia można wejść na taras. Mieszkania oddawane są w standardzie deweloperskim. Ceny zaczynają się od 1,1 mln zł. i uzależnione są od powierzchni działki.

Każdy dom ma własne ogrodzenie. W tej chwili sprzedanych zostało około 60 proc. nieruchomości. Fidelia Development to debiutująca na stołecznym rynku firma. Inwestycja w Zalesiu to ich pierwsze przedsięwzięcie. W tej chwili spółka pracuje nad projektem kameralnego biurowca w okolicach Okęcia oraz zespołu domów na Białołęce.