Budowa Point 48 ruszy w drugim kwartale tego roku. Budynek stanie przy Czapelskiej 48. Deweloper deklaruje, że stawia na młodych, energicznych ludzi, którzy swoje życie związali w Warszawą.

Reklama

Do zaprojektowania apartamentowca zaprosił biuro projektowe Tryboń PPI, znane z kilku kameralnych budynków na Pradze-Południe.

Na elewacji pojawi się piaskowiec, okładzina drewnopodobna oraz metal. Budynek wyrośnie na siedem pięter. Prawie na każdym rozlokowanych będzie siedem mieszkań, co da w sumie 41 lokali. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród niewielkich 38 metrowych kawalerek po ponad 88 metrowe mieszkania czteropokojowe.

Inwestor obiecuje, że światło do mieszkań wpuszczą ponadprzeciętnej wielkości drewniane okna. Do każdego mieszkania przypisany będzie balkon lub taras. Dwie dolne oraz jedną podziemną kondygnację zajmie parking, który pomieści 44 samochody. Przewidziano też miejsce na lokal handlowo usługowy. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 27 komórek lokatorskich.

Kondygnacje mieszkalne z garażowymi połączy winda. Inwestor przygotuje również lobby, które w przyszłości wspólnota będzie mogła przekształcić na recepcję. Teren wokół budynku nie będzie ogrodzony, a GetHouse wybuduje ogólnodostępne ciągi piesze.

Od frontu postawi również ławeczki. Inwestycja będzie monitorowana i strzeżona. Mieszkania będą oddawane do użytku w standardzie deweloperskim, jednak inwestor oferuje opcje wykończenia pod klucz. Preferencje dotyczące wyposażenia będą ustalane indywidualnie z każdym klientem.

Aby zamieszkać w Point 48 należy przygotować się na wydatek rzędu od 9,3 do 11,5 tys. zł za mkw. Za garaż dodatkowo dopłacić trzeba prawie 35,5 tys. zł. Mieszkańcy będą mogli odebrać klucze pod koniec przyszłego roku. Inwestor dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę.