Apartamenty Brukselska zaprojektowane przez Grzegorza Cioska liczyć będą jedynie siedem lokali. Rozlokowane będą na trzech piętrach, po dwa na każdym. Na ostatniej kondygnacji znajdzie się apartament o powierzchni 92 mkw z przypisanym do niego tarasem wielkości 170 mkw.

Reklama

Metraż pozostałych lokali zamyka się w przedziale od 92 do 119 mkw. Do wszystkich mieszkań przypisane będą tarasy i balkony. Mieszkańcy lokali na parterze staną się jednocześnie właścicielami ogródków o powierzchni 141 i 221 mkw.

W podziemiach znajdą się miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze. W apartamentowcu powstanie sala gimnastyczna dostępna jedynie dla mieszkańców. Do każdego lokalu przypisano po dwa miejsca parkingowe.

Apartamenty będą oddawane w stanie deweloperskim. Cena mieszkań waha się od 1,5 do 1,8 mln. zł. Miejsce w garażu to dodatkowy wydatek 50 tys. zł. Na nowych właścicieli czeka jeszcze 6 mieszkań.

Spółka Asko Budownictwo realizuje projekty w Białymstoku i Warszawie. W tej chwili w stolicy oprócz Apartamentów Brukselska buduje kompleks domów w zabudowie bliźniaczej Ville Borków w Wawrze. Za sprzedaż mieszkań w inwestycji odpowiedzialne jest biuro Market Mieszkaniowy.