Rusza fala eksmisji. Do hal fabrycznych i noclegowni

| Aktualizacja:

Nowa ustawa o lokatorach daje gminom prawo do eksmisji bez zapewnienia mieszkania socjalnego. W nowym lokalu ma być tylko piecyk i maszynka do gotowania. Prądu nie musi być. Do tego gminy zapewnią lokale socjalne tylko przez kilka tygodni. Potem dłużników czeka noclegownia.

wróć do artykułu
  • ~Martin
    (2012-07-06 07:01)
    Ale fajnie w tej Polsce,no,no.
  • ~dziadek
    (2012-07-06 07:04)
    Dzięki Bogu dlaczego tak późno ?
  • ~dziadek
    (2012-07-06 07:06)
    Dla nieudacznuków eutanazja , władzy też to dotyczy.
  • ~nollet
    (2012-07-06 07:11)
    Produkowana broń służy wyłącznie do obrony, jakiej broni używają agresorzy? Wszystko, absolutnie wszystko, może służyć sprawiedliwości i rozsądkowi i te same prawo może posłużyć do wyrządzenia krzywdy. Sądy III RP cuchną korupcją jak kloaczne doły, normą jest, że sędziami są ludzie pozbawieni godności, honoru, poczucia sprawiedliwości, wstydu, często są to ludzie z rynsztoka społecznego, którzy powinni przebywać w zakładach karnych lub zakładach dla psychicznie chorych. Dramatem jest fakt, że normą jest ta nienormalność, a wąskim marginesem normalność! Na ten kloaczny poziom nakłada się totalna bezmyślność i narzucane nam przekonanie, że wyroków sądowych się nie komentuje! Wyrok to efekt finalny pracy sądu i sędziego i jak każda praca, każdy wyrób, podlega ocenie jakości, ocenie moralnej, publicznej, ocenie jakości i zasadności wyroku. Tylko wyroki boskie nie podlegają pod osąd ludzki. Znane nam są wyroki sądów, wołające o pomstę do nieba, znane nam są zachowania sędziów, niczym nie różniące się od zachowania pijanych w sztok meneli! Więc wyroki sądowe nigdy nie będą gwarancją sprawiedliwej oceny sytuacji, oceny ludzkich zachowań, oceny przyczyn i skutków. Pomysł jest dobry, III RP ma tony dobrych pomysłów, tyle, że podczas ich realizacji stają się szkodliwymi a często zbrodniczymi pomysłami. Pozdrawiam przyszłe ofiary kryminalistów w togach sędziów!
  • ~hanka
    (2012-07-06 07:11)
    Wcale nie jest tak zle. Przynajmniej dostaje sie 5 m na glowe.
    W Ameryce idzie sie na bruk--cala rodzina z dziecmi. Mieszkan zastepczych nie ma.
    42 eksmisje w duzym Krakowie to calkiem nic --w porownaniu z USA.
  • ~NO COMMENTS
    (2012-07-06 07:17)
    BEZ PIS-u U WŁADZY - 100% BRUKU DLA LUDZI.
  • ~sojka
    (2012-07-06 07:21)
    To kaczor bedzie eksmitowany tak??? gdzie go szukac ???

    Patologia spoleczna ,ale dobrze mu tak ,to za Smolensk ,Leppera ,Blide , Katowice ,od czegos trzeba zaczac ,czekamy na wlasciwa kare dle oprawcy
  • ~~hhhh
    (2012-07-06 07:25)
    Tak się kończy głosowanie przygłupów na PO
  • ~@Werdyk
    (2012-07-06 07:27)
    Czy wziales juz prochy ? -nie!!!???

    Zwieksz dawke bo nie dzialaja lub idz na oddzial zamkniety bo tam twoje miejsce
  • ~leopold
    (2012-07-06 07:27)
    Zielona wyspa
  • ~marek
    (2012-07-06 07:38)
    jest to niezgodne z Konstytucją,która gwarantuje każdemu prawo do godnego mieszkania i obowiązuje władze publiczne do zapewnienia takich warunków
  • ~jasio46
    (2012-07-06 07:38)
    PO PROSTU I Z MIŁOŚCIĄ!
  • ~Trolski
    (2012-07-06 07:46)
    To dobre prawo. Chlać i nie płacić już się mniej opłaca.
  • ~woj.
    (2012-07-06 07:47)
    Lewackie gnidy , nie sczekać za płotu tylko przyjąć ich pod własny dach.
  • ~Weredyk
    (2012-07-06 07:48)
    TAKA TA WŁADZA PATYNO-RZĄDOWA Obywatelska w TUskoPOlsce, jaką MO z ZOMO POsPOłu w PRL-u była.
    I Nie można temu się dziwić skoro to już ponoć PRL-bis, a WUC`e dwaj POganiacze niewolników i MOcodawcy SSbója, nieprawdaż!
  • ~KONFESION
    (2012-07-06 07:52)
    ...W POlsce jest SUPER - a IDZIE na JESZCZE..."lepsze"...
  • ~solidarnosc
    (2012-07-06 07:55)
    MACIE ZIELONA WYSPE ---GLUPOTA NIEMA GRANIC --WIDZAC ZAKLAMANIA ROZKRADANIA I TRAKTOWANIA POLLSKI ____POLSKOSC TO NIENORMALNOSC __I WYBIERAJAC DRUGI RAZ RZAD OBYWATELSKI A NIE POLSKI ___ONI Polakow lecewaza TYLKO TYCH CO ICH POPIERAJA ___I SA UKADNII ___TO JEST POWTORKA ALE JESZCZE GORSZA CZERWONA LEGOTYMACJA ___PROLETERIUSZE _---PSEO SOLIDARNOSCIOWCY ___TO OBLUDNICY DI KWADRATU
  • ~drach
    (2012-07-06 07:57)
    Wiięzniowie mają wode jedzenie ,prąd więc tam jest eldorado wszyscy lepiej do wiwzienia.
  • ~007
    (2012-07-06 07:58)
    A komorowski z pejsatymi sie wyżywi.
  • ~młody lewicowiec
    (2012-07-06 08:03)
    Żydzi muszą gdzieś mieszkać, to naród wybrany.