Warszawa wyprzedziła Paryż! Zaskoczenie?

To zaskakujące wyniki badania. Warszawa wyprzedziła Paryż i zajęła drugie po Londynie miejsce wśród miast najbardziej atrakcyjnych dla inwestycji na europejskim rynku nieruchomości - wynika z badania opinii inwestorów, ogłoszonego przez firmę doradczą CBRE na targach w Cannes.

wróć do artykułu
  • ~Mieszkaniec
    (2012-03-07 14:01)
    To beznadziejnie ! Oznacza to chmarę spekulantów i zasobnych funduszy inwestycyjnych, które będą podbijać ceny mieszkań i jak tu żyć w tym mieście.
  • ~Fajna Alpaka
    (2012-03-07 14:10)
    Cieszę się Super Super Super
  • ~Ot co
    (2012-03-07 14:17)
    PROPAGANDA OGLUPIANIA JUZ DAWNO DURNEGO NARODU!!
  • ~Paw królowej
    (2012-03-07 14:19)
    hahahaahah - żart tygodnia. A debile się cieszą i myślą, że to prawda...hahaha
  • ~realista
    (2012-03-07 15:04)
    Takie "rewelacje" można wciskać tylko ciemnym polakom którzy nigdzie nie byli i nic nie widzieli a cała swoją wiedzę czerpią jedynie z tego typu bzdurnych artykułów czy jeszcze głupszym mediom pokroju TVNu. Nie czarujcie się Warszawa i Polska jest obecnie na poziomie identycznym jak czołowe kraje trzeciego świata z tym, że po d pewnym aspektami jak np pensje czy infrastruktura to w niektórych takich krajach jest nawet lepiej. Co do samego artykułu to nie ma nawet jednej rzeczy w której Warszawa wyprzedzałaby Paryż. W samej 15 dzielnicy jest więcej powierzchni biurowych niż w całej Polsce, a do tego trzeba dodać jeszcze 4 duże centra biznesowe w tym La Defense największe w Europie. Co do nieruchomości mieszkaniowych to w obszarze Grand Paris mieszka 21 mln ludzi i co kilka miesięcy są oddawane do użytku nowe osiedla wielkości niejednego polskiego miasta, w porównaniu do tego Warszawa ze swoją marną populacją 1,7 mln jest zwyczajną dziurą ...
  • ~ja
    (2012-03-07 15:06)
    Autor tych rewelacji za dużo tvnu sie naoglądał, a Paryż chyba tylko w atlasie geograficznym widział
  • ~ministrant Rydzyka
    (2012-03-07 15:42)
    A bezrobotni pisożercy wyją z wściekłości.Gdzie ta katastrofa,no gzie,no gdzie?Niema,niema,nie ma nie maaaaaaaaaaa
  • ~HA..NHA..HA...
    (2012-03-07 16:01)
    HA..HA..HA...
  • ~łotefuk
    (2012-03-07 16:07)
    co to ma być??? jaja sobie robicie?
  • ~jatowiem1
    (2012-03-07 16:08)
    Pewnie chodzi o ilość żebraków ,bezdomnych i bezrobotnych na ilość mieszkańców.Innej możliwości nie widzę.A tak na poważnie to chodzi o to że najlepsze lody można na nas kręcić.Czy to jest powód do dumy? Nie!
  • ~rezerwa
    (2012-03-07 16:09)
    WARSZAWA ATRAKCYJNA DLA INWESTYCJI ZE WZGLEDU NA TANIEGO NIEWOLNIKA.
  • ~adam
    (2012-03-07 16:28)
    Ratunkuuuuu.Jak inwestorzy się dowiedzą, to zaczną budować w Warszawie na potęgę i: 1/ spowodują hałas i zapylenie, 2/ ceny remontow dla normalnego Warszawiaka wzrosną, bo wszyscy którzy coś potrafią, będa pracować u tych krwiopijców na budowach, 3/ za kilka lat Warszawa bedsie mieć 3 miliony a Białystok 100 tys ludności, 4/ miasto się rozrośnie i okaże się, że Ochota, na której mieszkam, jest już dzielnica centralną a nie peryferyjną, jak była jeszcze niedawno. Katastrofa
  • ~RIMET
    (2012-03-07 16:46)
    WARSZAWA WYPRZEDZILA PARYZ...W ILOSZI SZCZUROW...
  • ~Fabian
    (2012-03-07 18:45)
    Inwestycje w nieruchomości zawsze popłacają, obojętnie czy to Warszawa czy inne miasto. Więcej na http://www.ksmachow.pl/pl/aktualnosci/atrakcyjne-dzialki-nad-jeziorem-tarnobrzeskim-nieruchomosci-inwestycyjne-nieruchomosci-rekreacyjne,34.html
  • ~Fajna Alpaka
    (2012-03-12 20:39)
    Warszawa jest pięknym niezwyciężonym miastem. Feniksem powstałym z popiołów. Jest, była i będzie wielka tego jej z całego serca życzę
    teraz dowcip dla pawia
    leżą sobie dwa pawie na ulicy jeden pyta drugiego dlaczegoś taki smutny rzuciła mnie dziewczyna. Nie chcę aby ktoś kogoś rzucał. raczej nie rzucajmy niemądrych słów na wiatr
  • ~Radek
    (2012-03-13 06:19)
    A ja myślałem że w psich kupkach których coraz więcej na chodnikach
  • ~ger
    (2012-03-15 09:22)
    Ciekawe jakie prognozy miala Hiszpania przed kryzysem? Jak zakonczyl sie hiszpanski boom w nieruchomosciach?