Oto najdroższe mieszkanie w Polsce

| Aktualizacja:

To ulubione miejsce aktorów i biznesmenów. Miejscowość tą pokochał też były prezydent. Nic więc dziwnego, że ceny tam szaleją. Mocno wyprzedzając Sopot, Zakopane, czy Warszawę.

wróć do artykułu
  • ~mafia nierochomosci cd?
    (2011-12-03 09:25)
    wstyd dziennik
  • ~ziomale??
    (2011-12-03 09:42)
    A jaki język najczęściej (niemiecki czy polski ) na ulicach kurortów wybrzeża słychać ??
  • ~kasienka----asienka
    (2011-12-03 09:44)
    Za ta cene to w Anglii mozna miec przepiekny cottage z 3 sypialniami, lazienkmi , reception room, kompletnie wyposazona kuchnie, znakomicie utrzymany ogrod oraz ze 2 akry gruntu- malownicza przyrode.
    W Polsce rynek nieruchomosci jest po prostu zlodziejski.
    I to tyle w tym temacie.
  • ~ra
    (2011-12-03 09:46)
    jedno dla ryżego aby się POzbyć jego
  • ~Gosc
    (2011-12-03 10:07)
    sredni koszt budowy 1m2 przez polskich developerow to 2000 zl od kilku lat a resz ta ceny czyli 6000 zlm2 to wynik zmowy developerow i ich zysk, taki kalkulator developera widzialem na wl;asne oczy w Wqarszawie
  • ~_JaC.
    (2011-12-03 10:41)
    Jak można liczyć "średnią" dla Warszawy, w tym z mieszkaniami na Bródnie czy robotniczej Woli.
  • ~swiss made
    (2011-12-03 12:23)
    Wyskrobac od biedakow wszystko-do ostatniego grosika,"bogatych" ciac grubymi plastrami.
    A mlodym wyksztalconym-praca za najnizsza krajowa(najlepiej jako smiec) Nadgodziny nie placimy. Nie chcesz-tam na zewnatrz czekaja!
    CHF prawie po 3,70PLN
    I wszyscy spotkaja sie na "pasterce" po kielichy ze szwagrem!
  • ~jjg-jarek
    (2011-12-03 15:43)
    W warszawie w Villa Foksal /dawne kino SKARPA/ cena 1 metra to 38 tys zł ale lokalizacja i standard naprawdę EXTRA...
  • ~armagedon
    (2011-12-03 20:00)
    Juz nie dlugo nie bedzie co zrec. Beda wpi...alac swoje drogie metry kwadratowe.
  • ~EWA KOBY
    (2011-12-03 21:20)
    ALE MAFIA NIERUCHOMOSCI ISTNIEJE OTO ICH OGLOSZENIE NAJWIESI MAFIOZI TO SA W BLOKOWISKACH A NIBY Z JAKIEJ RACJI
  • ~Adamson
    (2011-12-03 23:31)
    Nie ma slowa - unikatowe - Jest rzeczownik unikat i przymiotnik - unikalny - Czw wam redaktorzy odbilo z tym - unikatowym - ? Adams.
  • ~wanda
    (2011-12-04 00:05)
    byc deweloperem - rozumiem,
    byc kupujacym - 16.000 za m2 - trzeba byc wyjatkowym debilem
  • ~cwaniak
    (2011-12-06 19:56)
    debil to ten z pirwszego komentarza bo kto bogatemu zabroni
  • ~Olka
    (2011-12-08 15:10)
    Ceny takich mieszkań są zabójcze! To jest nie możliwe. Ja się cieszę, że w ogóle kredyt dostałam! Teraz tak o to trudno. Wzięłam w Getinie bez problemu, myślę, że się opłaca.

Może zainteresować Cię też: