Księża zbudują drapacz chmur w Warszawie

| Aktualizacja:

Fundusz inwestycyjny BBI Development wspólnie z Archidiecezją Warszawską chce budować nawet 180-metrowy wieżowiec w centrum miasta. Budynek ma stanąć w centrum miasta, na rogu Nowogrodzkiej i Emilii Plater. Potrzeba jeszcze zgody władz miasta i...Watykanu - informuje tvnwarszawa.pl

wróć do artykułu
  • ~Genitaliusz
    (2011-10-04 14:34)
    Bardzo dobrze.
    Niech wszyscy widzą że w Warszawie mieszkają sami katolicy.
  • ~Na p czarnym
    (2011-10-04 14:45)
    Kolejne dzieło boże. Ave!
  • ~~ David
    (2011-10-04 14:51)
    TO JEST PRZYKŁAD NIE ROZLICZENIA KURJI KRAKOWSKIEJ !
  • ~wolf2016
    (2011-10-04 15:04)
    Oj,oj biedni ci ksieza...Na strawe nie maja..Oj,oj biedaczyska...
  • ~kolo
    (2011-10-04 15:04)
    przedsiębiorczość się chwali
  • ~idefix3
    (2011-10-04 15:10)
    Drabina do nieba, ale chyba tylko dla duchownych.
  • ~azor
    (2011-10-04 15:14)
    już raz wieżę babel budowali
    i źle się to skończyło
  • ~janzwoli
    (2011-10-04 15:15)
    A może by tak napisać o prywatyzacji Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, przynoszącego duże zyski, a sprzedanego za roczny przychód.
  • ~ja
    (2011-10-04 15:16)
    Jestem pewien ze uzbierali z tego co ludzie na tace dali. No bo przeciez nie z dotacji panstwowych (naszych podatkow)? Zaczynam laskawym okiem patrzec na Palikota.
  • ~ogonowski44
    (2011-10-04 15:19)
    Czyżby misją Kościoła były pomieszczenia biurowe na wynajem ?
  • ~cdn
    (2011-10-04 15:20)
    Okradli nas wszystkich, to mają za co!
  • ~rrr
    (2011-10-04 15:28)
    I co?Palikot nie ma racji kiedy woła o samoopodatkowanie się biskupów?
  • ~ddd
    (2011-10-04 15:38)
    resultat religijnego fanatyzmu, cudow .itp ..
    kosciol dostaje miljardy od panstwa i obywateli
    nie placi podatkow,
    co to ma wspolnego z religia Bogiem ?
  • ~ryzy
    (2011-10-04 15:46)
    Oj Jesus Warsaw Tower przysłoni wszystko nawet Liebskinda.
  • ~~ Albert
    (2011-10-04 15:54)
    NA DACHU POMNIK kapłana WOJSKOWEGO Stanisława Galla wyżyconego na zbity pysk przez Marszałka Józefa Pisudskiego jeszcze Watykan WYWALI NA POKAZ !!!
  • ~BACA
    (2011-10-04 16:05)
    BARAN PO CO DAWALIŚCIE NA TACĘ KTO WAM SKUNKSY ŚMIERDZĄCE KAZAŁ DAWAĆ ,BYŁA TO WASZA DOBRA WOLA I TYLE, ZAŁOŻĘ SIĘ TU ZASRAŃCY Z WAMI NA TEJ STRONIE ŻE ŻADEN NIC NIEMA WSPÓLNEGO Z KOŚCIOŁEM KATOLICKIM ,ANI NIE DAŁ NIGDY NA OFIARĘ , BO ŻEŚCIE WYDALI NA UŻYWKI KTÓRE TYLKO WAS W PĘDZAŁY W ŚMIERTELNE CHOROBY RAKA PŁUC I NIE TYLKO , MIESIĘCZNIE ŻEBY SIĘ ZAŁAPAĆ NA RAKA PŁUC WYDAJECIE PRYMITYWY CO NAJMNIEJ 300ZŁ NA OSOBĘ . CI ZASRAŃCY KTÓRZY NIE DAWALI NA TACĘ NIECH ZAMKNĄ SWOJEGO RYJA , TAKIEGO RYJA JAK MA PALIKOT. ODSYŁAM WAS NAŁOGOWCY NA ULICĘ RENTGENA WARSZAWA ONKOLOGIA. TO WAS CZEKA ateiści i nie tylko.
  • ~atech-Ontario
    (2011-10-04 16:09)
    W Brampton, Ontario, niedaleko Toronto, polonijni ojcowie oblaci, wybudowali zgrabny kosciol, dodajmy, po 10 latach...Oficjalnie ze skladek polonijnych, tak na prawde ze sprzedazy majatkow : ziemi podarowanej kiedys przez rzad i spadkach Polonusow, no , ale o tym nie wolno mowic...Przepraszam, nie wybudowano kosciola, tylko 1/3 oryginalnej wielkosci projektu...Tam mial byc potezny basement ( piwnica ), niby na salki katechetyczne, a tak na prawde
    na olbrzymia sale bankietowa...Przez 10 trwala wojna z City of Brampton, ktore zweszylo nieopodatkowany biznes i budowle amputowano o 2/3...
    Po prostu nie bylo wystarczajacej ilosci miejsc parkingowych, odpowiednich spadkow kanalizacji sciekowej, za slabe wzmocnienie fundamentow, nie wolno i tyle...W Warzsawie powinno byc tak samo, zadnych ulg podatkowych, zadnych ulatwiec w pozwoleniach budowlanych...Archidiecezja ma prawo posiadac udzialy w legalnych biznesach, jak na to zareaguja lokalni wierni, to juz ich sprawa...Jednoczesnie Kosciol niie powinien otrzymywac zadnych bezposrednich ani posrednich dotacji panstwowych i nie posiadac zadnych ulg podatkowych...
  • ~dd
    (2011-10-04 16:33)
    popieram BACE ten kto nie daje na tace morda na klodki.. warszawa tez zasluguje na drapacza chmur.. nie musi to byc wiecznie pokomunistyczna dzielnica swiata.. przy okazji firmy troche na tym zarobia, kto wie moze bedzie sluzyl jakiemus dobremu celu.
  • ~Kris
    (2011-10-04 16:38)
    Wysoko,wysoko,bliżej do Boga.
  • ~Donata
    (2011-10-04 18:43)
    Ciekawe za czyje pieniądze chcą budować? Dlaczego z moich podatków? Palikot ma rację. Kościół chce za wszelką cenę doprowadzić Polskę do upadku. Zresztą jak ktoś zna historię, to wie, że każda religia prowadzi do katastrofy, pociągając za sobą fanatyków religijnych.

Może zainteresować Cię też: