Osiedle Nasielska 44 to czteropiętrowy budynek mieszkaniowy usytuowany na Olszynce Grochowskiej. W ofercie dostępnych jest 100 lokali o powierzchniach 40 – 73 mkw. Ceny za 1 mkw. zaczynają się od 6,4 tys. zł. Najdroższe lokale kosztują 8,2 tys. zł. Warto jednak zauważyć, że poniżej 7 tys. zł dostępnych jest jedynie kilka lokali usytuowanych na parterze i jedno na pierwszym piętrze.

Reklama

Chętni na zakup miejsca parkingowego muszą wyłożyć dodatkowo 25 tys. zł. Wszystkie mieszkania w inwestycji objęte są rządowym programem dopłat „Rodzina na swoim”. Deweloper finansuje inwestycję w 100 proc. ze środków własnych. Generalnym wykonawcą będzie jedna z trzech firm, z którymi obecnie trwają negocjacje.

Działka o powierzchni 4 tys. mkw., na której powstanie budynek, zabudowana zostanie tylko w połowie. Pozostała część parceli przeznaczona będzie pod tereny zielone z alejkami i placem zabaw dla dzieci. Deweloper zachwala, że wewnątrz mieszkań nie będzie ścian konstrukcyjnych, co zwiększy możliwość ich aranżacji. Budynki wyposażone będą w cichobieżne windy i podziemne garaże.

Wejście do obiektu oraz na wewnętrzne patio zlokalizowane jest od strony ulicy Nasielskiej i zostało zaprojektowane w formie przeszklonego hallu z możliwością zlokalizowania w nim w przyszłości portierni. Inwestycja będzie mieć również taras na dachu. Samo osiedle zaś będzie chronione.

W okolicy inwestycji zlokalizowany jest m.in. Centralny Szpital Kliniczny Wojskowej Akademii Medycznej przy ulicy Szaserów i niewielki park J. Polińskiego. W odległości kilkuset metrów od inwestycji Nasielska 44 przebiegają też tory kolejowe.