Villa Parc to kompleks pięciu budynków zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego. Deweloperem jest Bouyguyes Immobilier Polska. W 44-metrowym mieszkaniu (dwa pokoje) zaprezentowane zostanie wykończenie w standardzie deweloperskim, zaś trzypokojowe mieszkanie o metrażu 55 mkw. zostało wykończone pod klucz. Zastosowano w nim materiały wykończeniowe oferowane w usłudze Atelier. Dopełnieniem są specjalnie zaprojektowane meble stolarskie oraz oświetlenie ledowe. Jak zapewnia firma, całość została zainspirowana potrzebami klientów, a zwłaszcza aktywnych rodzin.

Klienci mogą się zdecydować na jeden z trzech standardów aranżacji: Tendance, Chic i Elégante, zróżnicowanych pod względem materiałów i wyposażenia. "Mieszkania pokazowe pomagają sobie wyobrazić przyszłe lokum i poczuć jego przestrzeń przed podjęciem decyzji o zakupie. Dają też możliwość podpatrzenia ciekawych aranżacji i możliwości jego wykończenia" - mówi Katarzyna Rauber, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouyguyes Immobilier Polska.

W I etapie inwestycji, zaplanowanym do oddania w IV kwartale 2011 r., przewidziano realizację 147 lokali. 97 proc. z nich zostało już sprzedanych. Zakończenie budowy II etapu zaplanowane jest na I kwartał 2013 r. Większość z nich to mieszkania kompaktowe. Najmniejsze kawalerki mają od 25 mkw., największe mieszkania to lokale trzypokojowe o powierzchni do 81 mkw. Mieszkania pokazowe można oglądać do końca tygodnia.