Złoto na każdą okazję

Reklama

Jest wiele okazji, które wymagają eleganckiej oprawy. Zestaw Plus Gold marki Villa Italia to doskonałe uzupełnienie każdej ważnej uroczystości. Kolekcja ze złotymi wykończeniami wykonana jest z najwyższej jakości porcelany w białym kolorze. Naczynia wyróżnia połączenie tradycyjnych oraz nowatorskich elementów ze złotymi dodatkami. Czajnik posiada stalowy uchwyt, a spodki mają charakterystyczne wgłębienia. W skład kolekcji Plus Gold wchodzi zestaw obiadowy oraz zestaw do herbaty.

Kler uzupełnia swoje kolekcje

Marka meblarska Kler dołączyła do swojej oferty nowe produkty, które mogą stać się doskonałym uzupełnieniem zestawów wypoczynkowych tego producenta. Z510 Umoresca, Z520 Burlesca, Z530 Arabesque to propozycja worków – puf, które mogą także funkcjonować niezależnie.

Dwie pierwsze formą nawiązują do kształtów fotela – szezlonga, Arabesque zaś – taboretu. Idea worka wypoczynkowego wypełnionego granulatem ma już ponad 40 lat. Ten lekki i praktyczny mebel dopasowuje się do anatomicznych kształtów człowieka i dzięki specyficznemu wypełnieniu „pamięta” poprzez odcisk ciała o swoim ostatnim użytkowniku.

Nowy ekspres marki Kenwood

Brytyjska marka Kenwood, wprowadziła do sprzedaży kolejny ekspres do kawy. Kenwood kMix to ciśnieniowy ekspres o mocy 15 bar, z funkcją Thermo Gen, która zapewnia optymalną temperaturę parzenia każdego rodzaju kawy. Wyróżnia się oryginalnym, opływowym kształtem i mocnymi kolorami – czerwienią, bielą i czernią. Dostosowany jest do kawy w kapsułkach. Przygotowanie napojów z dużą ilością mleka ułatwia system jego spieniania z regulowaną emisją pary. Posiada także duży zbiornik na wodę o pojemności 1 litra, a obudowa urządzenia wykonana jest ze stali nierdzewnej.