Skierniewicka
ul. Skierniewicka 12/14
Inwestor: Dolcan

Reklama

Inwestycja stoi u zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej. W siedemnastopiętrowym zespole mieszkalno-usługowym zaprojektowano 180 mieszkań o powierzchni od 41 do prawie 192 mkw. Kompleks posiada wewnętrzny dziedziniec. Za 1 mkw. powierzchni mieszkania zapłacić trzeba od 9,1 do 12,2 tys. zł. Miejsce w garażu podziemnym kosztuje dodatkowe 30 tys. zł. Inwestycja została oddana w styczniu tego roku.

Lazurowa-Narwik
Miejsce: Bemowo
ul. Lazurowa/Narwik
Inwestor: HM Incest


Budynek znajduje się u zbiegu ul. Lazurowej i Narwik. Charakteryzuje się sześciokondygnacyjną bryłą od strony ul. Lazurowej i o jedno piętro niższą od ul. Narwik. Na parterze od strony ul. Lazurowej znajdują się lokale usługowe. W inwestycji rozlokowano 34 mieszkania o powierzchni od 60,5 do prawie 77 mkw. Cenę za 1 mkw. deweloper ustalił od ponad 7,5 do 8,5 tys. zł. Dodatkowym wydatkiem rzędu 29,9 tys. zł jest miejsce na parkingu. Inwestycja została oddana w IV kwartale 2009 roku.

Sawa Dom
Miejsce: Wola
ul. Szulborska 3/5
Inwestor: Sawa Dom


Dziesięciopiętrowy budynek w kształcie niedomkniętego od strony południowej prostokąta wyrósł przy ulicy Szulborskiej 3/5. W dziesięciu klatkach schodowych rozlokowano 366 lokali. Powierzchnia mieszkań wynosi od 49 a 113 mkw. Każdy z lokali jest wyposażony w balkon lub loggię, a te położone na parterze w ogródki. Na ostatniej kondygnacji powstały penthousy z obszernymi tarasami. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy garaż na 368 samochodów. Cena za 1 mkw. wynosi od ponad 7,1 do prawie 9,6 tys. zł. Miejsce na parkingu to dodatkowy wydatek 29,9 tys. zł. Inwestycja została oddana w I kwartale 2009 roku.

Reklama

Osiedle Sokratesa
Miejsce: Bielany
ul. Sokratesa 5
Inwestor: Volumetric MK Polska


Kompleks stoi u zbiegu ulic Sokratesa i Wólczyńskiej. Osiedle składa się z czterech połączonych budynków wysokich na siedem i osiem kondygnacji. Zaprojektowano w nich 190 mieszkań. Powierzchnia lokali wynosi od 46 do 109 mkw. Wszystkie mieszkania mają balkony lub loggie. Cenę 1 mkw. deweloper ustalił na poziomie od 7,3 do 9,4 tys. zł. Za garaż dopłacić trzeba 30,5 tys. zł. Inwestycja została oddana do użytku w II kwartale 2009 roku.

Cztery Pory Roku
Miejsce: Białołęka
Berensona/Skarbka z Gór
Inwestor: Magnus Group


Kompleks składa się z trzy- i czteropiętowych budynków, w których ulokowano 145 mieszkań. Wszystkie mają balkony, natomiast lokale na parterze ogródki. W podziemiach znajduje się garaż. Powierzchnia mieszkań wynosi od niecałych 47 do 86,5 mkw. Kompleks został ogrodzony i jest strzeżony przez całą dobę. Stawkę za 1 mkw. mieszkania inwestor ustalił na poziomie od prawie 6 do niecałych 8,3 tys. zł. Za miejsce parkingowe trzeba zapłacić dodatkowo 23,2 tys. zł. Inwestycja została oddana do użytku w II kwartale 2009 roku.

Nautica
Miejsce: Ursynów
ul. Stryjeńskich
Inwestor: Ronson Development Group


Kompleks składa się z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. W inwestycji zaprojektowano 148 mieszkań o powierzchniach od 55 do 91 mkw. Niektóre z mieszkań na ostatnich kondygnacjach mają antresole, dzięki czemu pokoje dzienne są nawet na 5 m wysokie. Wewnątrz osiedla zaprojektowano alejki spacerowe oraz plac zabaw dla dzieci. Znajdują się tam również dziedzińce oraz ogródki przynależące do mieszkań na parterze. Metr kwadratowy mieszkania inwestor wycenił od ponad 9,4 do 10,1 tys. zł. Parking podziemny płatny jest dodatkowo ponad 34 tys. zł. Inwestycja jest właśnie kończona.

Osiedle Bluszczańska
Miejsce: Mokotów
ul. Bluszczańska
Inwestor: APM Develoment


Na terenie ponad 15 tys. mkw. rozlokowanych zostanie dziesięć kameralnych budynków. Zaplanowano w nich 178 mieszkań. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru zarówno kawalerki o powierzchni niespełna 35 mkw., jak i prawie 126-metrowe apartamenty. Do każdego mieszkania przypisano balkon lub taras. Metr kwadratowy lokalu kosztuje od 7,5 do 9,4 tys. zł. Miejsce w garażu to dodatkowy wydatek 30,5 tys. zł. Inwestycja zostanie oddana do użytku w III kwartale 2011 roku.

Galeria Wiatraczna

Miejsce: Praga-Południe
ul. Kobielska/Grochowska
Oferent: Salon Sprzedaży Mieszkań Nowe-m.pl

W budynku znajduje się w sumie 230 mieszkań o powierzchni od 48,5 do 100,5 mkw. Podziemne kondygnacje zajmuje parking. Cena za 1 mkw. wynosi od 7,9 do 8,5 tys. zł. Miejsce garażowe płatne jest dodatkowo. W budynku znajdą się również powierzchnie komercyjne. Budowę ukończono w IV kwartale zeszłego roku.

Villa Augustówka
Miejsce: Mokotów
ul. Augustówka 11 b
Inwestor: Yuniversal Podlaski


Budynek wybudowany jest na planie litery C. Dwa skrzydła bloku podniesione są o jedną kondygnacje w stosunku do jej środkowej części i mają po cztery piętra. Lokale rozplanowane zostały w trzech klatkach schodowych. Jest ich 52. Metraż mieszkań wynosi od ponad 35 do 105 mkw. Większość z nich wyposażona jest w tarasy lub balkony. Nie zabrakło ich również na poziomie parteru. Cena za 1 mkw. wynosi od prawie 8 do 8,5 tys. zł. Za parking zapłacić trzeba 35 tys. zł. Inwestycja została oddana w pierwszym kwartale tego roku.

Emilii Plater 10
Miejsce: Śródmieście
ul. Emilii Plater
Inwestor: Engel Construction Development


W luksusowym budynku znalazły się 74 apartamenty wraz z trasami oraz balkonami. Powierzchnia lokali wynosi od niespełna 44 do prawie 124 mkw., w podziemiach znajdzie się garaż. Teren inwestycji jest ogrodzony i strzeżony. Za 1 mkw. lokalu zapłacić trzeba od 10,5 do 18,2 tys. zł. Miejsce w podziemnym garażu to dodatkowy wydatek 75 tys. zł. Inwestycja została oddana do użytku w pierwszym kwartale 2009 roku.

Lewandów Leśny
Miejsce: Białołęka
ul. Toruńska
Inwestor: Agro-Man


Osiedle stoi w bliskim sąsiedztwie Trasy Toruńskiej oraz centrum Handlowego M1. W trzypiętrowych budynkach rozmieszczono 137 mieszkań. Lokale mają powierzchnię od 50 do 108 mkw. Cena za 1 mkw. wynosi od 5,6 do niespełna 7,3 tys. zł. Miejsce na podziemnym parkingu kosztuje 24,4 tys. zł. Mieszkania zostały oddane do użytku w II kwartale 2010 roku.

Osiedle Hippodrom
Miejsce: Mokotów
ul. Bokserska 2
Inwestor: Volumetric MK Polska


Nieopodal terenów Wyścigów Konnych stanie niewielki, bo zaledwie trzypiętrowy budynek. Zaprojektowano w nim tylko 28 lokali z ogrodami zimowymi i balkonami oraz garażami w kondygnacji podziemnej. Powierzchnia mieszkań wyniesie od 58 do 130,5 mkw. W każdym apartamencie znajdzie się balkon, loggia lub ogród zimowy, a klienci, którzy zdecydują się na lokale na parterze, otrzymają ogródki. W holu budynku będzie recepcja i pomieszczenie dla pracowników ochrony. Teren inwestycji zostanie ogrodzony, a bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni system monitoringu. Ceny mieszkań wynoszą od niecałych 7,6 do prawie 9,7 tys. złotych za 1 mkw. Opłatę za miejsce garażowe ustalono na 39 tys. złotych. Ukończenie inwestycji planowane jest na II kwartał 2011 roku.