Nowa inwestycja będzie się składać z 222 mieszkań o podwyższonym standardzie, 240 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz 4 lokali usługowych. Całkowita powierzchnia użytkowa planowanego przedsięwzięcia to ok. 29 tys. mkw., z czego ponad 16 tys. mkw. zajmą mieszkania.

Część mieszkalną osiedla stanowić będą dwa siedmiokondygnacyjne skrzydła budynku w kształcie litery „L”. Przewidziano też dwie, 11- i 15- piętrowe dominanty.

Klienci będą mieli do wyboru mieszkania od jedno- do czteropokojowych o metrażach od 27 do 117 mkw. Lokale zaopatrzone zostaną w loggie o powierzchniach dochodzących do 81 mkw. lub tarasy – nawet do 101 mkw. Do wykończenia budynku zostaną użyte materiały naturalne oraz aluminium. Przeszklone loggie i tarasy zapewnić mają mieszkańcom dużą ilość światła we wnętrzach.

Realizacja inwestycji ma się rozpocząć w III kwartale 2010 r., a jej zakończenie planowane jest na IV kwartał przyszłego roku. Przygotowywaniem oferty handlowej oraz sprzedażą mieszkań zajmie się Unidevelopment, developer, który należy w 100 proc. do firmy Unibep.

Inwestycja na Służewcu to już drugi projekt mieszkaniowy przejęty przez Unibep.

Pod koniec 2008 r. spółka odkupiła osiedle Santorini przy ul. Kwatery Głównej na Grochowie. Projekt miał być początkowo realizowany przez Spółdzielnię Inwestycji Mieszkaniowych Simur.