Trójkątny kształt budynku sprawia, że należy on do najbardziej charakterystycznych obiektów mieszkalnych w stolicy. Przy skrzyżowaniu ulic Stawki i Pokornej stoi jego najwyższa część - 18-kondygnacyjna wieża. Poszczególne bryły (8- i 4-kondygnacyjna) oddzielone są od siebie pionowymi pęknięciami oraz przeszkleniami, podkreślającymi charakter budowli. Wewnątrz kompleksu, nad drugą kondygnacją, wszystkie bryły spina trójkątny dziedziniec, a na dachach niższych części kondominium znajdują się zielone tarasy przynależne do niektórych apartamentów.

Reklama

Część mieszkalna inwestycji zajmuje około 16 tys. mkw. powierzchni. W budynku powstało 190 mieszkań: od niedużych kawalerek po blisko 180-metrowe penthousy. Wysokość pomieszczeń wynosi od 2,85 do 3,15 metra.

Wystrój każdego z apartamentów na życzenie klienta może zostać indywidualnie zaprojektowany przez architektów wnętrz. Próbkę ich twórczości można zobaczyć w specjalnie przygotowanych przez Eco sześciu apartamentach zróżnicowanych pod względem powierzchni i zaprojektowanych w odmiennych stylach. W budynku będzie też można skorzystać z usług typu concierge, a samochód zaparkować na jednym z niemal 300 miejsc postojowych. Projekt architektoniczny powstał w znanej pracowni Jems Architekci.

Śródmiejska lokalizacja i ponadstandardowe wykonanie mają jednak swoją cenę. Za najtańsze lokale zapłacić trzeba co najmniej 10 tys. zł za 1 mkw. Nie brak jednak mieszkań, w których za 1 mkw. przyjdzie zapłacić dwukrotność tej sumy.