Dziennik Gazeta Prawana logo

Bliźniaki w Konstancinie

19 stycznia 2010, 12:00
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Do końca września 2010 r. gotowe ma być osiedle domów zlokalizowane przy ul. Ściennej w Konstancinie-Jeziornie.

Projekt dziesięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej nazwano Osiedle Tradycja. Jego deweloperem jest firma Eko Development Polska. Inwestycja jest obecnie na końcowym etapie budowy stanów surowych. Budowane domy mają powierzchnię 205 mkw. plus 105 metrów poddasza i są położone na 750-metrowych działkach.

Inwestycja ma dostęp do wszystkich mediów miejskich łącznie z kanalizacją. Budynki zostaną wykończone w standardzie deweloperskim (tynki gipsowe, instalacje, szlichty, grzejniki oraz piec kondensacyjny). Deweloper oferuje też wykończenie pod klucz. Teren całego osiedla ma być ogrodzony i strzeżony.

Eko Development realizuje też dwa osiedla w Warszawie, w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego oba w zabudowie bliźniaczej.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj