Reklama
Reklama
Reklama

Historyczny fragment Woli otworzy się na miasto. Browary Warszawskie po nowemu

Browary Warszawskie, wizualizacja
Browary Warszawskie, wizualizacja / Materiały Prasowe
Wielofunkcyjna, przyjazna i bezpieczna przestrzeń, pełna historycznych odniesień - już za niespełna trzy lata teren niegdyś jednego z największych browarów Europy znów zatętni życiem.
Reklama
Reklama
Tematy:
browary warszawskie Wola Warszawa budowa mieszkania deweloper pieniądze
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ona
  2017-05-11 12:17
  Dlaczego projektanci tak kochają beton i kamienie i niczego się nie uczą. Na zewnątrz tylko kilka marnych drzewek. ****** i okolice PKiN pokazały, że ludzie od takich przestrzeni uciekają. Zero kreatywnego i przyjaznego konceptu dla przechodniów. Szerokie totuary już dawno przestały być postrzegane jako "reprezentacyjne". Konkurs na wybór rozwiązań na Pl. Defilad pokazał jakiego otoczenia ludzie oczekują.
  1
  zgłoś
 • kufelek
  2017-05-11 08:42
  Wolałbym dziś napić się dawnego naprawdę niepasteryzowanego "Jasnego Pełnego" z Browaru Warszawa (które było piwem o niezłym tradycyjnym smaku) niż większości dzisiejszych lur i wynalazków o paskudnych lub dziwnych smakach, które z prawdziwym piwem niewiele mają wspólnego.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama