Makabryła 2017 już wybrana. Najbrzydszy budynek w Polsce jest w….

| Aktualizacja:

Makabryła 2017 już wybrana! Tytuł architektonicznej antynagrody powędrował do przebudowywanej willi Monte w Zakopanem.

wróć do artykułu
  • ~.
    (2018-03-26 22:41)
    Makabryła to siedziba Der Dziennika
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-03-26 18:27)
    Makabryła to Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie i rydzykowe Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji przypominające swoją budową rozstawiony cyrk!!!
  • ~starzec z gór
    (2018-03-26 20:45)
    "Makabryła". Sądziłem że to artykulik o Annie Komorowskiej, ale nie...
  • ~obserwer
    (2018-03-26 19:13)
    no i Leja bez konsekwencji? izbo architektów, ratuj się
  • ~De
    (2018-03-26 18:55)
    Zostawić jako atrakcje turystyczne
  • ~jj24
    (2018-03-26 18:49)
    To jest "piękne", aż mnie zatkało! ;)
  • ~depilator
    (2018-03-26 20:11)
    Typowy dla kulsoństwa brak szacunku, wyczucia, smaku, brak elementarnej kultury - tylko JA, MOJE SIEM LICZY, POD SIEBIE, POD SIEBIE, ROZPYCHAĆ SIĘ ILE SIĘ DA...
  • ~Dama Pik
    (2018-03-26 22:48)
    Jak przepisy są głupie to mamy makabrę
  • ~Aldona
    (2018-03-26 23:08)
    POnure internacjonały niemieckojęczyczne z zawiścią patrzą na architekrturę wywodzącą się z wielowiekowych tradycji polskich górali. I dlatego internacjonały tęczowe puszczają bąki z zawiści.
  • ~Filip
    (2018-03-27 08:42)
    A mi się ten dom podoba, wszystko kwestia gustu.
  • ~toj
    (2018-03-28 10:24)
    Ten Kretyn który pozwolił na takie oszpecenie Zakopanego powinien go oglądać zza krat przez 5 lat
  • ~dasder
    (2018-03-26 23:13)
    He he - widzę że skretyniałe kulsony widzą w krytyce tej archotektownicznej manifestacji warcholstwa i braku szacunku dla wszystkiego - włącznie z prawami fizyki - atak polityczny na kulsoński gust i styl życia. I SŁUSZNIE WIOCHO - to Wy w całej krasie, he he!!!!
  • ~Wookie
    (2018-03-27 12:40)
    Jak dla mnie żałosne jest wystawianie w głosowaniu nieskończonych budynków. Wiem, że zapowiadają się słabo, ale mimo wszystko nie widzimy efektu końcowego, więc jak to oceniać? Taki polski click-bait
  • ~kingsalami
    (2018-03-28 19:12)
    Ciekawe kiedy toto runie. Wewnetrznie moze dobrze policzone, ale zewnetrznie wyglada, ze sie przewroci. Moge nawet zgadnac w ktora strone.
  • ~feldmarszałek
    (2018-03-29 13:35)
    Pomnik kulsońskiej mentalności i warcholstwa.
  • ~Turysta
    (2018-04-03 11:20)
    Tym śmiesznym ludkom tam mieszkającym w głowie ino kasa. Więc nic dziwnego, że widzimy tam takie g ...no.
  • ~Mini Strand
    (2018-03-27 11:54)
    Poszperałem w necie. Rzeczywiscie willa była piękna ale wydaje mi się że WYROK jest mocno niesprawiedliwy i chodzi tu raczej o jakąś wojnę architektów niż faktyczne makabreski w polskim budownictwie. Widział ktoś PROJEKT PRZEBUDOWY? Ja tak! A wiecie że w Katowicach ZA TO SAMO POSUNIĘCIE ARCHITEKTONICZNE inni architekci otrzymali masę nagród? To w końcu jak to jest? Osobną kwestia są kandydatury do Makabryły roku.W większości przypadków mocno naciagane. Więc w tym roku nagroda Makabryły ma dla mnie takie samo znaczenie jak zdobywcy Oskarów
  • ~obseerve
    (2018-03-26 21:37)
    Ten arhitekt robi furrrrrore !
  • ~Google
    (2018-03-28 21:22)
    Google nadal pracuje online z domu za oplata 12 000 € miesiecznie 18 000 €. Dwa miesiace temu uczestniczylem w tym dokumencie i otrzymalem 20 350 $ w pierwszym miesiacu obowiazywania tego kontraktu. Nawet nowi ludzie moga latwo zarobic 170 USD za godzine, a dochód moze byc dluzszy niz dlugi czas ... wiec zaczalem ...>>>> w­w­w­.­p­r­a­c­a­7­0­­.­c­o­m
  • ~M.S.