Makabryła 2017 już wybrana. Najbrzydszy budynek w Polsce jest w….

| Aktualizacja:

Makabryła 2017 już wybrana! Tytuł architektonicznej antynagrody powędrował do przebudowywanej willi Monte w Zakopanem.

wróć do artykułu
  • ~ttt
    (2018-06-24 18:01)
    Nie widzieliście końcowego projektu, a już ujadacie, zobaczycie jak będzie skończony obiekt , to Wam szczęki opadną
  • ~nina
    (2018-04-10 14:38)
    Nuworyszom nie powinno się sprzedawać obiektów zabytkowych i wartościowych architektonicznie. Wiadomo, że to gustu i poszanowania piękna nie ma za grosz, a zgodę architektów zawsze sobie kupi. Pałacyki wyburzają, by postawić hotel z knajpą.
  • ~Turysta
    (2018-04-03 11:20)
    Tym śmiesznym ludkom tam mieszkającym w głowie ino kasa. Więc nic dziwnego, że widzimy tam takie g ...no.
  • ~M.S.
    (2018-04-01 00:29)
    Mkabryczna gramatyka: albo "najbrzydszym budynkiem w Polsce jest..", albo "najbrzydszy budynek w Polsce to"...
  • ~Ciemniak
    (2018-03-31 14:50)
    A mnie sie podoba.
  • ~feldmarszałek
    (2018-03-29 13:35)
    Pomnik kulsońskiej mentalności i warcholstwa.
  • ~Google
    (2018-03-28 21:22)
    Google nadal pracuje online z domu za oplata 12 000 € miesiecznie 18 000 €. Dwa miesiace temu uczestniczylem w tym dokumencie i otrzymalem 20 350 $ w pierwszym miesiacu obowiazywania tego kontraktu. Nawet nowi ludzie moga latwo zarobic 170 USD za godzine, a dochód moze byc dluzszy niz dlugi czas ... wiec zaczalem ...>>>> w­w­w­.­p­r­a­c­a­7­0­­.­c­o­m
  • ~kingsalami
    (2018-03-28 19:12)
    Ciekawe kiedy toto runie. Wewnetrznie moze dobrze policzone, ale zewnetrznie wyglada, ze sie przewroci. Moge nawet zgadnac w ktora strone.
  • ~toj
    (2018-03-28 10:24)
    Ten Kretyn który pozwolił na takie oszpecenie Zakopanego powinien go oglądać zza krat przez 5 lat
  • ~Wookie
    (2018-03-27 12:40)
    Jak dla mnie żałosne jest wystawianie w głosowaniu nieskończonych budynków. Wiem, że zapowiadają się słabo, ale mimo wszystko nie widzimy efektu końcowego, więc jak to oceniać? Taki polski click-bait
  • ~Mini Strand
    (2018-03-27 11:54)
    Poszperałem w necie. Rzeczywiscie willa była piękna ale wydaje mi się że WYROK jest mocno niesprawiedliwy i chodzi tu raczej o jakąś wojnę architektów niż faktyczne makabreski w polskim budownictwie. Widział ktoś PROJEKT PRZEBUDOWY? Ja tak! A wiecie że w Katowicach ZA TO SAMO POSUNIĘCIE ARCHITEKTONICZNE inni architekci otrzymali masę nagród? To w końcu jak to jest? Osobną kwestia są kandydatury do Makabryły roku.W większości przypadków mocno naciagane. Więc w tym roku nagroda Makabryły ma dla mnie takie samo znaczenie jak zdobywcy Oskarów
  • ~Filip
    (2018-03-27 08:42)
    A mi się ten dom podoba, wszystko kwestia gustu.
  • ~dasder
    (2018-03-26 23:13)
    He he - widzę że skretyniałe kulsony widzą w krytyce tej archotektownicznej manifestacji warcholstwa i braku szacunku dla wszystkiego - włącznie z prawami fizyki - atak polityczny na kulsoński gust i styl życia. I SŁUSZNIE WIOCHO - to Wy w całej krasie, he he!!!!
  • ~Aldona
    (2018-03-26 23:08)
    POnure internacjonały niemieckojęczyczne z zawiścią patrzą na architekrturę wywodzącą się z wielowiekowych tradycji polskich górali. I dlatego internacjonały tęczowe puszczają bąki z zawiści.
  • ~Dama Pik
    (2018-03-26 22:48)
    Jak przepisy są głupie to mamy makabrę
  • ~.
    (2018-03-26 22:41)
    Makabryła to siedziba Der Dziennika
  • ~obseerve
    (2018-03-26 21:37)
    Ten arhitekt robi furrrrrore !
  • ~starzec z gór
    (2018-03-26 20:45)
    "Makabryła". Sądziłem że to artykulik o Annie Komorowskiej, ale nie...
  • ~depilator