Jarocin: 366 rodzin otrzymało przydział mieszkania w ramach programu Mieszkanie+. Kaczyński: Historyczna chwila

| Aktualizacja:

366 rodzin w Jarocinie otrzymało w sobotę decyzje o przydziale mieszkania w ramach programu Mieszkanie+. Decyzje najmu wręczono w obecności władz rządowych i samorządowych.

wróć do artykułu
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-12-09 19:29)
    "Historyczna chwila" szkoda tylko że dla osób bogatych! Czemu prezesina nie wspomniał o tym że tzw. mieszkanie+, nie dotyczy osób najuboższych i znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej lub którzy mają niestabilne zatrudnienie! I nawet tym którzy mają "mieszkanie+" zdarzy się choroba uniemożliwiająca pracę, i nie będą mogli liczyć na wsparcie rodziny by opłacić czynsz, to zostaną usunięci z mieszkania na bruk. PiSowska ustawa napisana specjalnie pod "mieszkanie+" pozwala eksmitować w tej formie: dzieci, kobiety w ciąży, niepełnosprawnych, bezrobotnych, ubogich staruszków...
  • ~Eah...q restwo z PEŁO+SZECHTER+ zamachowiec Smoleński
    (2017-12-09 19:33)
    8 lat kradło ,kłamało, oszukiwalo. PO to opcja niemieckich psów...PO to ARMAGEDONN dla Polski
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-12-09 19:47)
    te mieszkania to POwinni dać nachodźcom sorosiatym, tak robi lewacka Szwecja
  • ~student
    (2017-12-09 20:52)
    czy to są mieszkania z tej puli trzy miliony z 2005roku
  • ~Zbyszek
    (2017-12-09 21:15)
    Splywaj ladaku! Lansujesz sie na kasie z EU, ktorej tak nienawidzisz. Dla mnie wielkie...... goo..... ZERO!
  • ~Troll Hunter
    (2017-12-09 22:59)
    Ten cały program mieszkanie+ to żadne odkrycie. To nic innego jak powielenie programów socjalnych jakie funkcjonują w samorządach od wielu, wielu lat. Ale PR jest, propaganda mendiów narodowych robi swoje.
  • ~Franciszek Jagielski, właściciel agencji ochrony Farmazon
    (2017-12-09 23:34)
    Zbyszek, psychoterapeuta żoliborskiego paranoika itd to jestem ja.
  • ~sanczez
    (2017-12-10 00:23)
    Otrzymało decyzję, ale nie klucze do mieszkań? Będzie jak z decyzjami w sprawie zakupu śmigłowców?
  • ~kos
    (2017-12-10 02:28)
    KC PiS żeby tylko dobrze rozdało - klucz do wyboru , zasługi + nicść
  • ~bankrut dobra zmiana
    (2017-12-10 04:01)
    a tak po za tym wszyscy zdrowi w rodzinie można zaczynać
  • ~bankrut dobra zmiana
    (2017-12-10 04:05)
    jak to jest że za cudze pieniądze najlepiej wychodzi i najbogatsi dostają przecież prezes ze swego konta nie przelał na budowę tych mieszkań on nie ma konta a za resztę kto zapłaci? 3 000 000 mieszkań do podziału
  • ~Ju
    (2017-12-10 06:04)
    Mieszkania dla bogatych
  • ~Róża Tón von Panzerfaust
    (2017-12-10 07:41)
    Kolejna faszystowska zbrodnia reżimu Kaczafiego ! Dają mieszkania młodym polskim rodzinom. Wstyd i hańba. To trzeba zgłosić do Brukseli!
  • ~waxter
    (2017-12-10 08:42)
    Noo to POtolodzy znowu będą POpultani skakać po ulicach, z braku demokracji.
  • ~Heniu
    (2017-12-10 09:18)
    Oh, historyczna chwila! Oh, jestem tak podekscytowany! Kaczyndki produkuje jedna historyczna chwile za druga! No przejdzie do historii jako Najwiekszy Chwilowy! 😂😂😂
  • ~Gdańszczanin
    (2017-12-10 13:07)
    Taki krótki artykuł a tyle kłamstw: 1) Czynsz. Prezes Jarocińskiego TBS w wywiadzie dla tvPIS przyznał, że czynsze będą w wysokości: 1300 i 800 PLN za 55 i 35 metrowe mieszkania. Co oznacza, że za metr wychodzi ponad 22.00 PLN, a nie te 11/12 PLN. 2) Program "rodzina na swoim" to był projekt który dofinansowywał kredyty hipoteczne, czyli jest to co PO-PSL ciągnęło dalej i co z końcem 2018 kończy się przez PIS. 3) To z powodu Jarosława i jego wielkie wizji wykończenia spółdzielni mieszkaniowych od 2005 roku spółdzielnie mieszkaniowe w Polsce nie wybudowały ANI JEDNEGO budynku czynszowego (co wcześniej było zasadniczym procentem powstawania nowych budynków budowanych przez spółdzielnie mieszkaniowe). 4) Jarosław i jego wizja. Od 2.5 mln do 3 mln mieszkań w ciągu 10 lat, podczas gdy na chwilę obecną jest podpisane umów na astronomiczne 3.5 tysiąca mieszkań (czyli do końca 2018 nie powstanie więcej jak 2018 roku). 2.5 do 3 mln w ciągu 10 lat? Czyli mamy średnio 250000 - 300000 ROCZNIE !! Hahaha Jarosław to zabawny człowiek. Jakiś czas temu Morawiecki przywalił, że może powstawać do 100000 mieszkań rocznie, co i tak jest nierealną wartością, ale Jarosław musiał to przebić :). Program zakłada (na chwilę obecną) powstanie 35000 mieszkań w ciągu 10 lat (czyli trochę ponad 1% tego co Jarosław sobie wymyślił).

Może zainteresować Cię też: