UOKiK chce lepiej chronić kupujących mieszkania. Deweloperzy: Przez te zmiany zbankrutujemy

| Aktualizacja:

Bank dokładnie skontroluje budującego. Będą też regulacje dotyczące umów rezerwacyjnych - informuje czwartkowa "Rzeczpospolita". Według gazety Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów pracuje nad nowelizacją ustawy deweloperskiej, by kupujący mieszkania byli lepiej chronieni.

wróć do artykułu
  • ~Wkurzony
    (2017-12-13 21:14)
    UOKiK czepił się developerów jak rzep psiego ogona a zamyka oczy na totalne i nagminne oszukiwanie klientów codziennie przez producentów i handlowców. Producenci żywności oszukują, trują nas rozmaitymi konserwantami rakotwórczymi, producenci innych wyrobów zwłaszcza konfekcji oszukują podając na metkach i w opisach towarów informacje nie mające żadnego pokrycia w rzeczywistości , ale to ich nie obchodzi zupełnie. Konsument jest pozostawiony samemu sobie a urzędnicy z UOKiK obijają się i olewają swoją prace
  • ~Piotr
    (2017-12-07 09:16)
    Mnie najbardziej zainteresowało poglądowe zdjęcie, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, która wygląda tak, że budują blok na bloku, 3 miejsca parkingowe przed nim, jest ciasno, nie ma gdzie parkować, nie ma gdzie wyjść na spacer!!!

Może zainteresować Cię też: