Polska na szarym końcu w UE pod względem liczby mieszkań. "Powinniśmy podwoić zasób mieszkaniowy"

| Aktualizacja:

Żeby dorównać takim krajom UE jak Dania czy Austria pod względem liczby mieszkań na tysiąc mieszkańców Polska powinna podwoić obecny zasób mieszkaniowy - mówił w środę w Krynicy prezes BGK Nieruchomości SA Mirosław Barszcz.

wróć do artykułu
 • ~$$$
  (2017-09-06 18:59)
  90 % deweopmerów to firmy ickowe. Byłoby 180 procent normy! Kto na to zarobi?
 • ~judzi
  (2017-09-07 00:00)
  Mieszkania są "rekordowo tanie"? Dawno się tak nie uśmiałem.
 • ~O
  (2017-09-07 15:13)
  Kasa na mieszkania to nie problem, na swiecie jej pelno, trzeba tylko korzystnie pozyczyc, natomiast problemy to: procedury, urzedasy, brak gruntow i polska mentalnosc psa ogrodnika zeby nikt sie kolo mnie nie wybudowal,no i orzel Zuchowski z jego pomyslami Kodeksu Urb-Bud.
 • ~NadPolak
  (2017-09-09 15:25)
  To za abstrakcjyjne, zeby wiedziec, ze oobywatel musi zarobic,a by miec i na zycie i na mieszkanie. W kazdym bantustanie POstrezimowym, liczy sie tylko pensja Urzednika, w R.P teraz tez bankow. Przpisy sa po to, by bantstano-urzednik mial zajecie a aparat policyjne scigal buntownikow. Relacje zarobkow do czynszu sa z sufitu np. w Stoliicy BAntustanu -Warszawa. Ale bantstaniak to wszystko traktuje jako Koniecznosc Dziejowa (HegelEngels-Lenin) czy wolę Bożą pouczony przez lokalnego Proboszcza by był pokorny jak chlop panszczyzniany. Ciekawy "narod"
 • ~Bożesław
  (2017-11-14 00:03)
  Potrzeba podwoić liczbę mieszkań, ale przestańmy zagracać nasze centra miast zabudową plomb pod dyktando deweloperów oszczędzających na infrastrukturze! Budujemy slumsy, a przecież celem powinien być dobrostan mieszkańców!!
 • ~Polak spoza układu
  (2017-11-14 00:08)
  Czekamy na nowe wybory aby wywalić prezydenta Krzystka ze Szczecina, ten sługus deweloperów i gastronomików źle prowadzi gospodarkę szczecińską. Jest z tej kasty!

Może zainteresować Cię też: