Państwo wyręczy deweloperów? Tak Mieszkanie Plus zmienia rynek

| Aktualizacja:

Na razie w budowie znajduje się około 450 lokali z programu Mieszkanie Plus. Te lokale powstają na terenie np. Białej Podlaskiej oraz Jarocina. Ponad 40 innych miast jest poważnie zainteresowanych uczestnictwem w rządowym programie. Warto sprawdzić, czy wspomniane miejscowości przez ostatnie lata wzbudzały zainteresowanie deweloperów. To ważna kwestia w kontekście ewentualnego zagrożenia dla inwestorów mieszkaniowych ze strony rządowego programu.

wróć do artykułu
 • ~Tadek
  (2017-06-09 11:42)
  Nie sądziłem , że jeszcze pewnego dnia obudzę się w PRL bis. Państwo buduje stocznie, kopalnie, mieszkania, repolonizuje banki. Pis wydaje kupę kasy na odbudowę PRL. czy naprawdę większość Polaków tęskni za komuną? Inflacja 100% roczne, puste sklepy, żywność na kartki , braki paliwa, braki nawet węgla... szok, że ludzie za tym tęsknią!
 • ~lex
  (2017-06-09 13:13)
  Hmm, i będą stały te mieszkania puste tak jak stoją w byłej NRD, Hiszpanii, Portugalii czy na południu Włoch. Budować w miastach, które wymierają, jaki to ma sens poza propagandowym? Przecież ludzie migrują do miejsc gdzie jest praca a nie gdzie jest mieszkanie.
 • ~a
  (2017-06-10 09:09)
  Nareszcie ,ktos z gory mysli o mieszkaniach dla mlodych ludzi Brawo .Niczego nam tak bardzo nie brakuje , jak mieszkan.