Dziennik Gazeta Prawana logo

Nowy dom Angeliny Jolie. Aktorka kupiła posiadłość dla siebie i szóstki dzieci

9 maja 2017, 14:33
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Angelina Jolie
Angelina Jolie/Shutterstock
Angelina Jolie kupiła nową posiadłość dla siebie i szóstki dzieci. Dom znajduje się w Los Feliz, ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles. Jego wartość to 25 mln dolarów. Dzięki temu Angelina Jolie i Brad Pitt będą niemal sąsiadami. Podobno aktorka zdecydowała się na taki krok, aby dzieci mogły mieć bliższy kontakt z ojcem.

Dzięki temu Angelina Jolie i Brad Pitt będą niemal sąsiadami. Podobno aktorka zdecydowała się na taki krok, aby dzieci mogły mieć bliższy kontakt z ojcem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj