Mieszkanie plus nabiera rozpędu. Szydło: Po długim weekendzie rząd przedstawi szczegóły

| Aktualizacja:

Po długim weekendzie zostanie zaprezentowany i skierowany na posiedzenie Rady Ministrów Narodowy Program Mieszkaniowy - poinformowała we wtorek na posiedzeniu rządu premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~srh
    (2016-05-17 17:30)
    No to teraz mieszkania będą rozdawane . Na 500 + się nie załapałem mieszkanie chętnie przyjmę.
  • ~Rychoerycho
    (2016-05-17 18:26)
    Juz za poprzednich rzadow PiS uary obiecywal 3 miliony mieszkan teraz znowu im sie przypomnialo ale jeszcze zapomnieli o wczasach w Egipcie dla wszystkich ktore rowniez obiecywali
  • ~xxxx
    (2016-05-18 09:51)
    Czyli będziemy mieli kolejne państwo w państwie jak spółdzielnie mieszkaniowe . I powtórkę z PRL : wkład mieszkaniowy, wpisanie na listę członków i oczekiwanie na mieszkanie lokatorskie np. 20 lat albo dłużej , a co równiejszy( czytaj :popierający pis) i bardziej obrotny sobie załatwi. A wystarczyło by zmienić prawo , tak żeby właściciele bez problemu mogli wymówić umowę niepłacącym czy dewastującym mieszkania .
  • ~Pani Starsza
    (2016-05-17 17:24)
    Mieszkanie+ nie było obietnicą wyborczą, ale obniżenie wieku emerytalnego już tak. Zatem jeśli PiS unika zapowiedzianej obietnicy to oby nie przegrali wyborów, nic nie jest przesądzone.
  • ~Froz
    (2016-05-17 17:36)
    ...a co krowy sprzeda i sfinansuje kolejnego bubla
  • ~Werka
    (2016-05-18 15:26)
    Ja już kupiłam mieszkanie i zdecydowałam się skorzystać z pośrednika nieruchomości Verso we Wrocławiu - bo bez znajomości rynku nieruchomości mogłabym popełnić jakiś błąd. Dokonałam dobrego wyboru i też jestem bardzo zadowolona z własnego mieszkania.
  • ~007
    (2016-05-18 17:49)
    Bardzo dobry program. Jeśli zostanie on zespolony z ochroną właścicieli przed szkodliwymi najemcami którzy są zakałą rozwoju wynajmu mieszkań na wolnym rynku. Pani Premier zaadaptujmy rozwiązania prawne w krajach gdzie rynek wynajmu jest powszechny.
  • ~x ten co zawsze
    (2016-05-19 07:09)
    Pani Szydło zaraz wyleci ze stanowiska i tyle będzie jej obietnic.
  • ~@
    (2016-05-20 21:10)
    Sorry Winnetou - to są kolejne obietnice bez pokrycia!
  • ~rys
    (2016-05-19 17:04)
    Mieszkam w kraju gdzie jest tzw. 500 i są mieszkania po 35 m . Tylko po latach jak to się skończyło. 5 lat starczyło by inflacja fajnie skoczyła. Moim zdaniem programy te tworzą ludzie oderwani od rzeczywistości, mitomani. To nie ma prawa udać się. Coś takiego może zrobić ten kto ma na to wolne środki, czyli łopatologicznie ma nadmiar i może się podzielić bez uszczerbku dla innych działań. Nie mam takiej wiedzy, być może Polska jest tak bogata, że może rozdawać pieniądze. Chociaż jakoś w to wątpię. Myślę, że jest to gra na przyszłego wyborcę, czyli kupowania głosów. Cieniutko to widzę.
  • ~czytelnik
    (2016-05-19 10:30)
    Już nie można patrzeć na ten koszmarek, a słuchać to męka...
  • ~agata
    (2016-05-19 14:28)
    pani premier się dorobiła na miodzie to może i mieszkania dofinansuje
  • ~agata
    (2016-05-22 14:27)
    a na lotnisko wystarczy
  • ~robson
    (2016-05-22 16:29)
    A kiedy te 3,ooo ooo (miliony) obiecane w wyborach 2005-2007? HA?

Może zainteresować Cię też: