Osiedle Aluzyjna jest malowniczo położone na Białołęce, w sercu zielonych płuc Tarchomina, niedaleko leśnych kompleksów Henryków i Dąbrówka. Usytuowano je między prawym brzegiem Wisły a ulicą Modlińską – lokalizacja wręcz idealna. Mieszkańcy mogą w pogodne dni wybierać się na długie przechadzki nad rzekę, nie brak tu również terenów rekreacyjnych i innych tras spacerowych. Z drugiej strony to miejsce doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami stolicy – od centrum dzieli je zaledwie 15 km. Tuż przy osiedlu znajduje się pętla autobusowa, więc nietrudno dojechać komunikacją miejską do wybranego punktu miasta. Można także w 20 min. przyspieszoną linią 511 dotrzeć do stacji Marymont i dalej podróżować metrem. Rodziny z dziećmi z pewnością zechcą wolny czas spędzać nad Zalewem Zegrzyńskim – dojazd trwa najwyżej pół godziny. Jednak to nie wszystkie udogodnienia – w pobliżu planowana jest linia tramwajowa (na ul. Modlińskiej), na drugą stronę Wisły można się także szybko dostać autem przez pobliski Most Północny. Dogodne położenie osiedla nie tylko skraca drogę do Śródmieścia, ale znacznie podnoszą wartość inwestycji.

Projekt Osiedla Aluzyjne stanowi wyraz najnowszych trendów architektonicznych. Interesującą, minimalistyczną bryłę budynku wzbogacono o szklane i metalowe detale. Mieszkańcy wyższych pięter mają szansę cieszyć się malowniczą panoramą prawobrzeżnej części Warszawy, lokatorzy niższych kondygnacji – piękną przyrodą. Po pracy mogą odpoczywać na cichym dziedzińcu pełnym zieleni, a dzieci – bawić się na specjalnie dla nich przygotowanym placu zabaw. Stworzono również bezpieczne parkingi samochodowe – z myślą o zmotoryzowanych lokatorach. Nie trzeba też martwić się wchodzeniem po schodach – w budynku znajdują się nowoczesne windy.

Do lokalów należą przestronne loggie i tarasy (nawet 100-metrowe), które nietrudno zmienić w pachnące, przydomowe ogródki i zielone enklawy. Okna zapewniają obszernym pokojom doskonałe oświetlenie. Dzięki nowoczesnej konstrukcji budynku i wykorzystanym materiałom izolacyjnym użytkowanie pomieszczeń jest bardzo oszczędne i komfortowe.

W mieszkaniach znajdują się drzwi antywłamaniowe z wizjerem, tynki gipsowe, a także niezbędne instalacje: wodna, kanalizacyjna oraz centralne ogrzewanie. Lokatorzy mogą czuć się bezpiecznie dzięki systemowi ochrony, monitoringowi, wideodomofonom i specjalnym ogrodzeniom terenu. Yuniversal Podlaski to solidny i profesjonalny deweloper, który cieszy się zaufaniem rzeszy klientów od wielu lat. Wszystkie jego inwestycje cechują staranność i wysoki standard wykonania. Troską obejmuje nawet najdrobniejsze szczegóły budynku i mieszkań.

Każdy, kto marzy o spokojnym, codziennym życiu w otoczeniu urokliwej przyrody, z olśniewającymi widokami z okien, powinien się pospieszyć. Zostało bowiem tylko 12 mieszkań, z czego dwa wykończone „pod klucz”, wszystkie zaś są gotowe do odbioru. Można wybrać powierzchnię odpowiednią dla siebie – od 68,60 m² do 97,6 m². Cena za 1 m² kwadratowy zaczyna się już od 4650 zł. W mniejszych lokalach znajdują się trzy duże pokoje. Obszerny salon z otwartą kuchnią może stać się idealnym miejscem spotkań i posiłków kilkuosobowej rodziny. Czteropokojowe mieszkania o większym metrażu stworzono z myślą o lokatorach, którzy nie wyobrażają sobie życia bez rozległych przestrzeni.

Oferta promocyjna sprzedaży mieszkań jest nadzwyczajna, ponieważ każdy nabywca zostanie obdarowany komórką lokatorską i garażem, bez konieczności wniesienia dodatkowej opłaty. Drugie miejsce postojowe natomiast kosztuje 5000 zł (plus VAT). Lokatorzy, którzy kupią mieszkanie do wykończenia, mogą liczyć na jeszcze jeden podarunek – deweloper Yuniversal Podlaski dopłaci do każdego metra aż 300 zł na niezbędne prace budowlane.

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby obejrzeć Osiedle Aluzyjna, a także zajrzeć do wnętrza pomieszczeń, zapraszamy na rodzinny piknik z okazji dni otwartych w dniach 30 – 31 maja od godz. 10-ej do 16-ej. Jeśli mają Państwo inne plany lub cenią sobie indywidualny charakter spotkań – prosimy o kontakt telefoniczny na nr 601 212 273. Warto nadmienić, że istnieje również możliwość przystosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych – o szczegółach mamy nadzieję opowiedzieć Państwu osobiście.

Osiedle Aluzyjna może okazać się spełnieniem marzeń o własnym miejscu na ziemi, cichej, zielonej i bezpiecznej przystani, w której życie płynie szczęśliwie i spokojnie. Czy nie czas już o niej pomyśleć?